Alte știri din fotbal
Dat afară de Rapid, a semnat cu Farul și s-a prezentat la primele antrenamente conduse de Sabău
0
„A venit cu pretenții exagerate!” » Urmează o nouă plecare din Giulești! Postul care îi dă bătăi de cap lui Daniel Pancu
2
Alex Chipciu a ales: „El e cel mai bun fotbalist cu care am jucat!”
0
Darius Olaru, felicitat pentru alegerea făcută: „Era mai simplu să meargă după bani”
0
Știri din fotbal internațional
Lionel Messi a scris istorie în Argentina - Algeria: bornele atinse
0
Austria - Iordania, în grupa J la Campionatul Mondial » Echipele de start + Reporterii GSP transmit de la stadion
0
Lionel Messi a bătut record după record în Argentina - Algeria » Campioana mondială, debut perfect
0
„Gafă scandaloasă!” Aceasta este faza peste care s-a trecut prea repede în Argentina - Algeria » Lionel Messi, fault de ROȘU?!
0
Lifestyle
Îl deturnează FCSB? » Denis Drăguș, surprins în vacanță cu „agenții” lui Gigi Becali
4
De data asta chiar nu a fost AI! Cum a fost fotografiată iubita lui Neymar în tribunele Mondialului
1
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
2
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
7
Băsescu explică scenariul pentru Guvernul Veștea și pasul inevitabil pentru ...
Libertatea
Când vântul a schimbat cursul istoriei: momentele în care vremea a decis ...
Adevărul
Barca Academy România, afacere de stat: șeful ANS, Bogdan Matei, și ...
GSP SPECIAL
Oligarhii lui Putin duc o viață de lux în ciuda războiului și a ...
Libertatea
Tu cate minute faci pana la meci, domnule? 10-15 minute? Pentru CFR foarte multi spectatori (nu suporteri, na) fac cate 3-4 ore doar la dus. Sigur, tu esti "mai adevarat" fiindca te-ai nascut, vezi Doamne. Penibil sa lasi toti suporterii la sufletul (si mai ales la MINTEA) copilului care se ataseaza de o echipa. Asta e CFR: este dragostea adevarata a maturitatii. Cand vei ajunge sa ai varsta necesara, vei pricepe ce inseamna asta.
A depășit pe naiba ! In Sluj majoritatea zdrobitoare a microbiștilor sunt fanii lui U Cluj !
Cu atat e mai mare meritul CFR-ului. In doar 10 ani a devenit dintr-un club ajuns in pragul falimentului, o forta al carei areal de suporteri a depasit cu mult limitele orasului. Iar asta merita toata aprecierea unanima.
e normal sa tina cu Steaua. Dragostea si atasamentul din copilarie fata de un club sunt cele mai puternice. Vom putea vorbi de suporteri CFR propriu zisi abia peste vreo 10-15 ani, cand copiii astia mici, care merg la meciurile lor, vor creste.
Asta nu este "stire sportiva " , asta este "mesaj " . In acelas mod procedau nazistii pentru manipularea constiintei maselor, la fel si comunistii. Catre ce s-a creat,deja, o prapastie intre Transilvania si restul tarii , aceste mesaje o adanceste . Voi, cei care faceti acest lucru, mai bine ati urmari reactia tineretului roman din Capital si veti intelege . Acum, nationalism este folosit cu dublu scop: daca becali nu-l mai are pe finu' la Dinamo, atunci, trebuie zgandarita galeria . Asa ca , l-a pus pe "latraul sef " sa latre...Iar tu, ala care scrii atatea "postari documentate istoric ", unde lucrezi ?????????????????
Absolut toate partidele unguresti au in programa chestia cu autonomia, ca prinde bine la public...pe cineva trebuie si ei sa aleaga, nu? Uite, se pare ca si in Transilvania circula curentul asta cu autonomia, dar chiar nimeni nu se gandeste serios la asta, e un fel de mesaj catre cei aflati la sud de Carpati de genul "fie va purtati frumos cu noi, fie ne strangem bocceluta si plecam daca asa vrem"...o prostie, normal. E un circ mediatic-politicianist fie ca vorbim de autonomia secuilor, fie de a transilvanenilor, fie alipiri de nu stiu cine...prostii, nimeni sanatos la cap din Transilvania nu e preocupat de un astfel de plan desprins din basme cu zane si zmei. :)))
Nici macar aia :) doar cei care au avut in familie pe cineva care a lucrat la CFR.
Doar aia din cartierul Gutuia..
Ce putin ai priceput tu din politica. Pentru unul ca tine, intr-adevar, Vadim pare un politician, nu o lichelea penibila.
Vadim dispari odata din viata asta!!!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.