Alte știri din fotbal
Gică Hagi, impresionat de un jucător din Superliga: „După 7 minute am zis: «Hai să-l luăm»”
0
Adrian Mutu a văzut anunțul lui Giovanni Becali și a rămas perplex: „A îmbătrânit. El nu face așa greșeli”
1
Farul, la un pas de titlul cu numărul 3 în Superliga feminină
0
Corvinul a învins FC Voluntari și a promovat matematic în Superliga!
1
Știri din fotbal internațional
Thierry Henry s-a convins: „Această echipă este peste generația «Invincibililor!»”
0
Legendarul Marco van Basten i-a șocat pe olandezi » Cu cine ține la Mondial
0
Ratează Cupa Mondială 2026 din cauza insultelor aduse lui Vinicius? Pedeapsa lui Prestianni a fost extinsă global
0
Primarul Madridului, iureș după Arsenal - Atletico: „Am jucat împotriva UEFA! Au pus în mișcare mașinăria”
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Lista companiilor de stat pe care Sorin Grindeanu voia să le privatizeze: ...
Libertatea
Moștenirea fabuloasă a evreilor în bucătăria românească. Trei rețete ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
SUA și Iranul aproape de un acord istoric: memorandum de o pagină pentru ...
Libertatea
daca are frigiderul plin de votca nu inseamna ca e alcoolic cum nici tu daca n-ai maimute in dulap nu inseamna ca nu esti o maimuta proasta.ai gandirea foarte limitata si dupa ce ca n-ai inteles ideea principala din ce am scris te mai si bagi in seama ca proasta
Da..mortala asta cu porumbul si graul:))daca a spus asa ceva Lucian nu cred ca mai e cale de intors,sunt la cutite..
Asta cu porumbul si graul ... :-) Cred ca Porumboiu o va considera obraznicie. In orice caz Sanmartean nu si-a usurat situatia.
Tinand cont ca Sanmartean are salariul pe care il are, Porumboiu se asteapta sa joace la nivelul salariului, indiferent daca echipa castiga sau nu. Eu zic ca poti numara pe degete jucatorii care salariul la JUMATATE cat Lucian. Cred ca are cat toata Universitatea la un loc :)))
Postat de xhthu pe 14 August 2012, 19:48 stai linistit ca nu e chiar asa .am un prieten care prin niste circumstante a fost acasa la sanmartean .avea frigideru plin de sticle de votca . Du-te ma si te impusca. Maine aud ca Sanmartean are acasa plantatie de Maria. Lucian are sotie, copil, iar in cazul in care nu e vrun alcoolic nu vad de ce ar tine sticlele de votca in frigider. Dar deh, trebuia sa zici si tu ceva
asta trece de la gigi2 (porumboiu) la gigi1. Inca nu-mi dau seama daca=i mai bine sa te jigneasca gigi sau altii care-l copiaza.
Ce pretentii sa ai de la aceste personaje din fotbal gen Porumboiu? N-ai ce sa le ceri..
Lucian Sînmărtean SI printul A.CRISTEA la Steaua si gata .STEAUA campioana daca cei doi joaca bine si sunt seriosi,.
si la Londra au frigiderele pline cu alcool. altii cateva mai scapa si pe alaturi cu cate o felie de pizza. dar sunt profesionisti.
si la Londra au frigiderele pline cu alcool. altii cateva mai scapa si pe alaturi cu cate o felie de pizza. dar sunt profesionisti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.