Alte știri din fotbal
Ștefan Târnovanu, aproape de plecarea de la FCSB: „E o echipă din top 5 campionate ale Europei”
0
Promisiunea lui Christopher Braun la revenirea la CFR Cluj: „Este important să ajungem în play-off!”
0
Olimpiu Moruțan, sfătuit să evite o eventuală revenire la FCSB: „E o tocătoare de fotbaliști acolo”
0
Rapid a anunțat transferul lui Christopher Braun: „Acest capitol se apropie de sfârșit, dar nu voi pleca”
1
Știri din fotbal internațional
Wayne Rooney, dezvăluire uluitoare la „Match of the Day” » Handicapul de care suferă după un accident suferit în vacanță
0
Celta Vigo - Rayo Vallecano » Andrei Rațiu ratează duelul cu Ionuț Radu
0
Real Sociedad - Barcelona, atracția etapei din La Liga » Echipele probabile + cote
0
Oficial! Dino Toppmoller, dat afară de Eintracht » Clubul vrea să-l abordeze pe Xabi Alonso
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Un polițist de la IPJ Constanța a făcut controale, dar a primit 5.000 euro ...
Libertatea
Cum a reușit o brigadă fondată de un miliardar ucrainean să dea o lovitură ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Zăpada a ajuns până la etajul 4 în Kamceatka: doi oameni au murit și ...
Libertatea
CuFuRe CeFuRa titlul de campionana a hotilor cu un paskani la timona care si-a facut mana excrocand terenuri in Bucuresti (vezi esplanada si zoo) striga in gura mare ca e greusa furi (pardon sa "castigi") cand nu poti altfel. Si pe hotii astia nu-i cheama nimeni contestatie la DNA?
cred ca asta estecea mai mare manevra din fotbalul romanesc.toata atentia pe steaua iar cei de la Cacate Fara Rusine i-si vad in continuare de manevre. ce treaba au frate jucatorii?i-l chemi pe radoi inainte de euro?vor sa-l distruga si sa ne spuna ce tare este trica al lor.la luat pe petre marin ca este nasul lui gigel coman? inseamna ca ancheta se va termina peste sapte ani cand o vor cema pe fetita lui radoi,proaspat botezata,ca na,este fata lui radoi.rusine!forzza steaua!campioana tuturor!
Mai am putin si-o sa lesin; Vai!...cat de multa nedreptate! "Imaculat" este MARIN, De parca este musca-n lapte!
PENTRU ZEVZECUL DE LA # 7(Steaua = mizerie?) Sa fii tare daca poti, Iti dau acum o veste trista: Mata s-a culcat cu toti, Deci este curva comunista!
GRESIT. FOTBALUL ROMANESC = MIZERIE; Esti cam bolovan mai baiete; tot fotbalul nostru e plin de blaturi coruptie etc. nici o echipa nu este curata
Depinde mai Petrica ce-ai vorbit la telefon cu finul Gigel. Doar nu crezi ca DNA-ul asculta degeaba telefoanele de vreo 2 ani. Si daca ai vorbit numai despre neamuri ce esti asa nervos??
steaua este echipa armatei comuniste. In trecut era ajutata de familia dictatorului ceausescu, iar azi castiga meciuri prin frauda si coruptie, avand patron un oier escroc si incult. E o rusine sa fii stelist.
Este foarte bine ca sunt anchetati mai multi jucatori de la steaua. Oierul becali nu putea sa actioneze fara complici, doar asa se vor putea dovedi neregulile. Sa speram ca ancheta se va termina cat mai repede si ca se vor lua masuri exemplare impotriva celor vinovati.
banatu-ceva violuri de fete de 5 ani?vreun mailat transilvanean?ciocu mic,caprele ceahlaului.multa raie.hai pa.
@gabitzu bai baiatule ma uimesti cu logica ta demna de o oaie beata. Ce treaba ai tu cu ce a fost acum doua sezoane? Poate atunci au jucat pe bune, desi ma cam indoiesc. Important este sa se ia masurile cele mai dure, pt ca sunt convins ca daca era alta echipa era deja retrogradata. Sunt de parere ca voi "oitzelor" ori nu ganditi, ori comportamentul v-a fost afectat iremediabil de aura de putere a marelui cioban :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.