Articol de Ovidiu Minea - Publicat luni, 18 februarie 2008 00:00
Stadionul “Emil Alexandrescu” din Iaşi va fi dotat cu un sistem de supaveghere a tribunelor. “Vom instala camere video pe stadion pentru a urmări eventualele elemente turbulente”, a spus preşedintele Politehnicii, Sorin Boca
Oficialul a mai precizat că jandarmii vor sta doar în afara stadionului, în interiorul arenei urmînd a fi asigurată ordinea de o firmă de pază şi protecţie.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!