Alte știri din fotbal
Propunerile pentru noul selecționer al României ajung pe masa Comisiei Tehnice
0
Verdict din Generația de Aur: „Hagi ar trebui să controleze tot fotbalul românesc!” » Cum i-a schimbat destinul Mircea Lucescu
0
Ministrul Apărării nu a exclus negocieri cu Gigi Becali pentru CSA Steaua » Ce a răspuns la întrebarea reporterului GSP: „Eu la asta mă uit”
1
Un jucător din Generația de Aur a preferat să se uite la un alt meci în timpul partidei Slovacia – România: „Mi-e rușine”
0
Știri din fotbal internațional
Federico Valverde s-a temut că va fi dat afară de Real: „Am fost devastat după ce l-am accidentat”
0
„Aroganța” lui Montella, după ce l-a învins pe Lucescu: „Primul antrenor străin participant la Euro și la Mondial”
0
Tuchel avertizează » Starul lui Manchester City nu are locul asigurat în lotul pentru Campionatul Mondial
0
Oliver Bierhoff comentează dezastrul Squadrei Azzurra: „Italia a rămas blocată în anii '90”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Video viral din Seattle: un bărbat încearcă să împingă un pasager în fața ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Mie imi place de nea Geli ca-i capos ca un berbec, si cu cat se ia cineva de el mai tare, cu atat incearca sa dovedeasca contrariul persistand si mai rau in prostia lui :)
Grande lavoro. Tutta la squadra. Grande strategia! :)))
Nu este doar problema că Becali face schimbările, ci că lui Petrea i-a ajuns, se vede de la o poștă că jocul, dintr-unul direct cu pase in adâncime și cu schimburi de pase exacte, s-a transformat într-o degringoladă totala. Fiecare fuge unde îl taie capul, Tănase nu mai urcă fiindca6 și-a reluat meteahna de dinainte de Petrea și anume traversare terenului pe lat cu pseudodriblinguri la 3/4 din el. Co-man se izolează în stânga. Moruțan nu are cui pasa fiindcă nici aripile, nici "vârfuri" nu mai sunt în fața lor. Totul se întâmplă ca într-un exercițiu de miuță la 3\4 in terenul advers și cam atât. Nu există niciun fel demluciditate și nici nu ar avea cum cand tu trebuie sa pleci cu pase din adâncime dar fundașii când se uită în lateral nu_si mai recunosc colegii deci nu mai exista nici automatisme și trasee. O sa pierdem până când o să i între lui Bucur in cap că știe doar sa țină la preț, ulcior care se va sparge și el cat de curând. Moruțan și Coman or sa.plece împreună pe maxim 6, hai 7 milioane, cum este normal. Pot da in scris.
Chiar daca se baga mister murinio gigi ,in atac si la mijloc sunt aceași jucători ,dar nu vad nici o fază lucrată la antrenament nu vad relați de joc ..Coman joacă pentru el cu dinamo mai periculos a fost copilul ala nițăca el ,olaru gata e vedetă nu mai aleargă cat alerga ,moruțan se driblează cred ca si la masa driblează scaunele cand nu mai are ce face da pase , tanase e sacrificat nu e locul lui nr .9 , si mereu ca primă schimbare benzema buziuc intra 45 min atinge mingia maxim o data .
Buziuc nu are ce căuta la Steaua când îl ai pe ante !
Cred ca nu a lasat maneta din mana nici o secunda nici in campionat si nici in cupa. Numai ca era mai relaxat inainte cu Man ca o rezolva din prima repriza.
dacă el e pe primul loc, ceilalți cam cât de "mari" sunt?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai omul are probleme cu capul, la ce te astepti! eu am crescut in constanta si am remarcat un lucru! o spun fara urma de rasism sau mai stiu eu, insa...pe masura ce imbatranesc, machedonii barbati o iau razna! pur si simplu se duc cu capul! daca mai pui ca cici nu a avut niciodata cine stie ce creier, educatie si scoala zero, iaca rezultatul! tu faci si tot tu iesi si iti certi angajatii ca nu e bine!
cat nu s-a bagat antrenorul pochegigino in seama, normal ca echipa juca bine! sunt ei mediocri la gspeste, dar aici au dreptate! cat a stat deoparte, a mers bine totul! cum s-a plictisit si a reinceput sa se joace de-a antrenorul, iar se duc in cap spre locul 5! nu inteleg cum reuseste CFR sa faca rezultate proaste in aceeasi etapa!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.