Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
FIE CA TINE BAI ADRIANE 84 .
da.
MÜIE DINAMÖ, Valahule! :)
Nu cred ba adriane . HAI RAPIDUL !
Du-te ba si comenteaza pe ESPN, ca tot esti un american prea "jmecher" de pe Magheru! Esti un mincinos oridnar, precum Valahul! Doi mosnegi retardati! Voi sunteti mosii aia doi din Muppets. :)))))))))))))
Daca nu au asigurare medicala, indiferent ca merg pe sarma sau in aer liber, Bianco da elefantii in judecata! Uite asa dispar efelantii de pe planeta. Bine, mai sunt cativa care se adapteaza si merg cu 20 de elefanti pe sub sarme, deci nu au cum sa cada.
Ba lui postacu credincios securistul Anghelache nu ii intra in cap deloc !! Dinamoa ajuns un club de doi bani . Cine vrea si cine nu vrea vine in stefan cel mare sa ia cel putin un punct . Dinamoa ajuns bataia de joc a provincialilor .
întărește-te, la alea bifate bi îți trebuie să ai ceva în burtă, altfel te iau ca de înainte de micul dejun! Lasc și fără forță! :))
o iau pe urmele lui Moflea: în „locația” în care sunt acum tocmai urmează să ajungă 2 lesbiene(dacă nu chiar bisexuale). Ies sa mai iau „d-ale-ngurgitării”.
Chestie de natalitate, infertilitate, pisoi și alte arătănii, parol.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.