Alte știri din fotbal
„«Să vă căsătoriți devreme!», așa ne spunea” » Poveștile mai puțin știute ale „tricolorului” debutat de Mircea Lucescu direct la EURO: „L-a marcat psihic”
0
Jurnalist la Corriere dello Sport: „L-am întrebat pe Lucescu când se oprește, știți ce mi-a zis?!”
0
Dan Șucu, mesaj după decesul lui Mircea Lucescu: „Asta e datoria noastră”
0
Fostul adversar al lui Mircea Lucescu, îndurerat: „O mare personalitate a fotbalului european”
0
Știri din fotbal internațional
Revoltă pe Anfield! Fanii lui Liverpool amenință cu proteste după scumpirea biletelor: „Dacă vocile suporterilor nu sunt ascultate, ne vom face simțită prezența”
0
Elias Charalambous, dorit de una dintre cele mai bune echipe din Grecia
0
Criza de nervi a lui Kylian Mbappe! » Pe cine s-a supărat și cum a reacționat după fluierul final
1
Napoli îi pregătește înlocuitorul lui Antonio Conte, așteptat să preia naționala Italiei
0
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
0
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cine sunt chiriașii eterni din ambasadele din Africa pentru care plătesc ...
Libertatea
Meserii bine plătite cu școală puțină. Profesioniști cu numai 10 clase pot ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
CNA a explicat când se oprește emisia Realitatea Plus, după ce s-a retras ...
Libertatea
Nu intră 7 jucători, boule. Steaua are voie să facă doar 3 schimbări lotului pe care l-a înscris la începutul grupelor.
unde mai pui k dak pleaca latovlevici vine sepsi care e eligibil pentru meciul cu twente...
impuscate sa nu te mai chinui!!!
Iar ati pascut altfel de iarba oilor.....!!!! Europa voastra e in Romania pe maidane cu jucatori de 2 lei pe care ii faceti voi cu valori supraevaluate .... ramaneti pe pamant ca aveti pasunile voastre si faceti pe placul stapinului vostru ca altfel se supara si isi ia steoaia si pleaca pe alte maidane din BuCUResti
P.S.- Si cand te gandesti ca a fost nevoie de doi asa-zisi jurnalisti ca sa scrie prostia asta.....
Astia scriu numai sa scrie. Unde mai pui ca l-au uitat pe Tibi Balan, care acum poate fi inscris si la Uefa.. Cica"Steaua slabita in Europa"?!! Pleaca sigur numai doi (Galamaz si Emeghara), cu Latovlevici nu se stie inca, iar de venit vin Chiriches, Dananae, Machado, Chipciu si reintra in carti pentru UEFA, Gabi Matei, Radut, Tibi Blan. Deci, ies 3 (inclusiv Bourceanu pentru tur), posibil 4 (Latovlevici), si intra 7. Foarte slabita Steaua, nu-i asa, jurnalistul lu' peshte?!...
Ca sa va mai invat ceva ... jucatorii sub 21 de ani pot fi folositi chiar daca nu sunt trecuti pe lista pentru FIFA.Deci daca Steaua ar cumpara un jucator sub 21 (20,19) poate folosi acel jucator in Europa chiar daca nu il trece pe foaie cu conditia sa nu mai fi jucat la alta echipa.
in locul lui bourceanu suspendat intra gardos la inchidere ,ce este asa greu ,iar daca i-si betoneaza flancurile avem echipa ,prepelita nu e de steaua ,mai este timp ,principalul este sa-i alerge bine la munte ilie stan ,bafta steaua
nu cred ca vine wesley jiji si malai mare de la vaslui sunt doi tipi carora le place sa vorbeasca mult si fara rost
nici cu cel mai indecent unsprezece nu are vreo sansa. poate cu tamango - satmareanu, florin marin, sames, nesu - dumitru, iordanescu, tudorel stoica - lacatus, piturca, constantin sa fi facut ceva, intorcand timpul, bineinteles. pe marcel raducanu nu l-am bagat, el fiind tradator de neam si tzara.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.