Alte știri din fotbal
Florin Tănase, uluit de condițiile în care s-a jucat pe Arena Națională: „În 2026, la ce stadion, cât a costat... e decapotabil”
0
Verdictul specialistului Marius Avram, după ce Gigi Becali l-a acuzat violent pe arbitrul Cristian Moldoveanu: „Criminal!”
1
A dat din casă despre următoarele două transferuri de la FCSB: „Atacantul vine săptămâna asta. Nu sunt idiot să stau după Bîrligea”
0
Becali l-a urmărit pe Matei Popa și a anunțat decizia: „Gata, la revedere!”
0
Știri din fotbal internațional
L-au luat înapoi doar că să-l dea mai departe! Ce se întâmplă cu fotbalistul lui Chelsea
0
Ionuț Radu, de netrecut în La Liga: a pus „lacăt” pe poartă la Getafe
0
Reacția lui Arbeloa după fluierăturile primite pe Bernabeu: „Nu sunt Gandalf”
0
Imagini impresionante la Salonic » Răzvan Lucescu și fanii lui PAOK, la primul meci acasă după tragedia cu cei 7 suporteri
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
„Vă rugăm! Aceștia sunt copiii noștri!”. Mama unui soldat rus cere ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Oana Gheorghiu crede că și compania TAROM ar trebui să fie privatizată după ...
Libertatea
Lazar ar fi naiv sa plece la Botosani,daca Dinamo doreste sa scape de el sa l lase liber de contract si jucatorul sa plece unde doreste.
Poftele sunt una, iar interesele altceva.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai la interviu zicea ca mereu i-a capsat pe Petrolul si ca l-a aruncat Rachita ca pe o masea stricata si azi il arunca si Dinamo la fel. Fotbalistul roman, gura mare si fapte putine ca Nistor de la Pandurii care zicea ca antrenorul are boala pe romani cand el nu face fata nici aici.
Șoc era dacă veneau Șfaițer și Iftime, nene ziaristule !!!
Lazar nu trebuia dat parerea mea, dar daca antrenorul rednic asta a dorit asta se face, ne-a adus pe primul loc dupa 4 ani merita sa i se faca poftele!
Are salariu mare iar *** nu-si mai permit sa-l plateasca.Acum vor intra postacii lui Anghelache si vor spune ca se bucura de plecarea lui,ca nu a fost bun de nimic.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.