Alte știri din fotbal
Victor Angelescu, prima reacție după ce Șucu a intervenit și i-a micșorat „felia” de acțiuni la Rapid
0
Iată toate echipele calificate în grupele Cupei României Betano! Dramă în prelungiri în Ghencea
17
Transferuri de noaptea minții la CFR Cluj » Incredibil cine ajunge în insolvență în Gruia! Rămâne Șumudică?
4
Străinul anunțat peste noapte șef în Superliga își expune planurile: „Nu vreau să cumpăr clubul. Rolul meu aici este altul”
9
Știri din fotbal internațional
12 meciuri în play-off-ul Europa League. Echipa lui Salah se chinuie cu maghiarii
0
Israelienii, blocați pe aeroport în București, după duelul din Giulești
0
Investiție de 220 de milioane de euro anunțată de clubul din Premier League: „De talie mondială”
2
Universitatea Craiova - Ararat Armenia » Egalează Bancu! L-a surprins pe portarul armenilor
27
Lifestyle
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
12
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
26
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Valoarea de referință pentru salariile bugetarilor scade la 4.000 de lei. ...
Libertatea
De la un sat uitat de lume din Botoșani la marile gale de K1. Povestea ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Înalta Curte, ultima șansă pentru Theodor Nicolescu să-și ia înapoi șpaga ...
Libertatea
Mai degraba cred ca gsp-ul baga strambe, ca de obicei, desi nu exclud in totalitate varianta. Ar fi o foarte mare prostie, trebuie dat credit lui Trica. Sau... bun, il schimbi pe Trica - daca consideri ca e depasit - cu un antrenor de top, care ti-ar putea garanta succesul. Ori niciuna dintre cele doua variante vehiculate nu se incadreaza deloc in categoria "top".
Te mai mira ceva din ce scriu astia?au noroc ca nu exista alt site mai stralucit de sport.
Hai lasati-o mai usor cu "infiintata acum 3 ani". FC Universitatea Craiova(desi sunt stelist) a fost REINFIINTATA si UEFA recunoaste asta dupa ce a fost zeci de ani in Liga 1! E aceeasi poveste ca la CSA. Da, s au infiintat in 2017 dar gesepe si toti comentacii de pe aici o considera Steaua, de ce n ar fi asa si cu FCU? Cu ce e CSU mai presus? Ca s au infiintat acum 8 ani direct in liga a 2-a? Sau ca au un parteneriat, o inchiriere a numelui cu Universitatea din Craiova? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Au început atacurile la FCU.Rotaru și-a activat ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Și la bulgari sunt în prima ligă două echipe cu nume asemănătoare: CSKA Sofia și CSKA 1948 Sofia.
Cata aroganta la acest pui de mititel de fapt nu ai la ce sa te astepti de la in oltean incult .
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
intra si al mic de al lui mititelu la puscarie sau de unde au *** astia afaceri de 100 mil euro
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***i..ca va prinde mai bine, decat sa purtati sambetele unei echipe infiintate de curand, dar care va da fiori!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.