Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Cum a ratat Trump principalele cinci obiective în războiul cu Iranul. ...
Libertatea
oaia mica vrea sa sara, gardu pan la primavara,da, oaia mica vrea sa sara gardu pan la primavara :)))))))))))))))))) baciui tare suparatu , cin lo pus sa faca gardu, pan la luna inaltatu sa nu sara necuratu =)))))))))))))))))))))))))))
BAH IDIOTILOR NU ARE CE SA LE FACA : GIGI BECALI A TRIMIS 1,7 MIL EURO LA "U" CLUJ PENTRU A JUCA ||CORECT||.REGULAMENTAR PENTRU FAPTA SE DAU 9 PCT. PENALIZARE, PENTRU INTENTIE(CAZUL DE FATA) SE DA DOAR O AMENDA; DIN PUNCT DE VEDERE PENAL GIGI POATE SA ZICA CA A VRUT SA CUMPERE O BOMBA ATOMICA.
gigi la pushcarie
oaia mica vrea sa sara, gardul pana la primavara, oaia mica vrea sa sara gardul pana la primavara :)))))))))))))))))) baciui tare suparatu , cin lo pus sa faca gardu, pan la luna intaltatu sa nu sara necuratu =)))))))))))))))))))))))))))
LA PUSCARIE ,LA PUSCARIE ...GIGI LA PUSCARIE .. O SA FIE COLEG DE CELULA CU MITICA PUSCARIE ...LA PUSCARIE ...LA PUSCARIE ... VAI DE STEAUA ...ramane fara gigi...
Si daca aveau un milion ce ? Erau banii lui Basescu de s-a sesizat dna-ul ? I-au furat de undeva sau vroiau sa cumpere arme sau droguri ? Nu,asa cum au facut multi inclusiv CFR vroiau sa premieze in caz de victorie sau egal echipa adversa a contracandidatei...Unde e coruptia,unde este fapta penala ? Va spun eu,nicaieri...e campanie electorala si daca nu le poate da romanilor paine,pentru ca e un presedinte submediocru atunci Basescu le da circ...Noapte buna copii.
Nu mai va agitati degeaba...i se rupe lui Gigi..se pi*sha pe toti..si pe voi astia care-l vreti la puscarie
n-o sa se intample nimic
Ce s-o intamplat cu "a castigat cel mai bun" si cu spiritul de "fair-play"?CFR e responsabila pentru murdarirea competitiei, prin campania de denigrare a Stelei.Ce valoarea are un titlu castigat in o liga in care toti suspecteaza pe toti de aranjamente?De ce Steaua nu a lansat o campanie "anti-CFR" de murdarire a numelui CFR-ului?S-a ajuns prea departe, pentru ca noi toti ascultam supusi ce zice Jiji si ce zice Muresan,in loc sa discutam ce a fost in teren.Auzi,sa s
auzi si tu, dinamo si rapid au stat capra cu cfr =))). bah, au fost mai buni neau batut, cum si pe voi trebuia sa va bata daca erau lasati sa joace de alexandru tudor. oricum, toata romania se bucura pentru ca a iesit clasamentul cum ar fi corect si drept sa fie. de fapt, nu chiar, 100% corect ar fi fost rapid pe locul 2, dar asta e, oricum mafiotii au pierdut campionatul. BEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHEHE
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.