Alte știri din fotbal
România U19 - Irlande de Nord U19, meci decisiv pentru calificarea la Campionatul European
0
Dinamo - CS Dinamo 3-1 » George Pușcaș a marcat la debut, apoi a fost schimbat + Gazeta a aflat motivul
0
Probleme pentru Mirel Rădoi înaintea meciului de la Botoșani: „Va fi complicat”
0
Atanas Trică, mesaj după victoria cu Kosovo: „Simțeam că nu mai văd luminița de la capătul tunelului”
0
Știri din fotbal internațional
Leo Messi intră în istoria fotbalului mondial! » Premiera căpitanului argentinian va avea loc la Miami pe 4 aprilie
0
Ladislau Boloni, vizită la un club de juniori din Satu Mare
0
Se încheie dosarul de 120 de milioane de euro în cazul fotbalistului decedat
0
Adversarul României intră direct în careul european de ași » Arda Guler este egalul titularului lui Cristi Chivu
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Consilieră relațională, despre sentimentele masculine: „În mintea multor ...
Libertatea
O rachetă Flamingo ucraineană a lovit o fabrică de explozibili la 750 km în ...
Adevărul
Cum se putea schimba soarta lui Gică Hagi: „L-am întrebat pe Ceaușescu, dar ...
GSP SPECIAL
Strategia lui Eugen Sechila în procesul troiței legionare ridicate în ...
Libertatea
oilor nu o sa jucati in C.L.!!! nu aveti cum la cit pe prosti suneti cu bananierii vostri si cu marele vostru fisss caccatus
Uitati-va pe OTV la Becali. Impertinentul asta spune numai tampenii si e convins ca lumea il crede.Sper sa vina si dupa el DNA maine.
SA SE FACA DREPTATE!!! MODELUL POLONIA 4 ECHIPE RETROGRADATE 17 OAMENI IN PUSCARIE SI INCA URMEAZA!!!!
Mie unul mi se pare cinstit sa-i premiezi pe adversari sa joace cinstit. Nu sa cedeze meciul in schimbul unei sume de bani. Daca nu aducea Steaua punctele din Europa in care preliminarii juca CFR-ul. Hm in afara de Cluj nu va iubeste nimeni. As vrea sa vad cand se canta Imnul National al Romaniei pe totii ,,rromanii,, din lotul CFR-ului. Vai de mama lor romanasi din lotul vostru. Anca degeaba se bucura la cat a jucat el mai bine se ducea la casertie sa depuna din bani inapoi.
Bah oameni buni, nu inteleg chiar atat de prosti sunteti???? Voi stiti macar ce inseamna asta? Cum sa vb de Divizia B, de trecerea lui Rapid pe locul 2 sau alte idiotenii??? Sunteti niste terminati! Legea asta este proasta pe toate partile, dar este lege! Ce risca Steaua este depunctare de la 6 la 9 puncte. Atat! Sunteti niste gaini proaste si inculte, m-am saturat de toti frustratii de pe aici!
A aparut o noua definitie a hotiei: sa dai bani pentru ca o echipa sa joace corect.
Nici nu mai conteaza ca nepotii ciobanului aveau la ei 1,7 mil de euro pt ai oferi lui U Cluj ! Deci cum a cistigat steaua meciurile strategice ??? CU BANI ! Halal echipa, halal patroni, halal suporteri !
numai la noi in tara poate fi cineva acuzat ca stimuleaza pe cineva sa-si faca datoria. Sa nu uitam ca a fost un caz in Spania , unde un club data in judecata pt asa ceva a castigat in fata instantei. Deci... atat timp cat nu dai bani cuiva pt a face ceva ilegal sau imoral...oare ce poate sa-ti reproseze cineva? si in fotbalul de azi , cand poti "ghici" atatea rezultate dinainte , chiar ar trebui sa se dea voie la asa ceva. jucatorii sa isi faca treba pe teren , indiferent cine ii plat
Ce de dobitoci in tara asta :)))) Babuinilor... nu exista FAPTA deci nu pateste nimeni nimic :) Of ce de prostalani.
MANDRIA DE A FI STELIST ESTE EGALA CU MANDRIA DE A FI COMPLICE LA NISTE HOTII
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.