Alte știri din fotbal
Momentul care a stârnit hohote de râs în studio și l-a făcut pe Raul Rusescu să exclame: „Vai de capul meu!”
0
David Miculescu a răbufnit: „E o umilință! Dau și un exemplu absurd acum”
1
Ironia supremă! Faza serii pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj
1
Daniel Pancu a început să țipe la flash-interviu: „Eu acum am aflat! Nu e egalitate!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
cine e baiatul acela din poza avatarului tau ? *** ? ***' ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vericane, n-am liniște până nu mă văd cu "Bacu'" luat! Ca să nu (mai) râdă de mine copiii vecinilor din Slatina!
mofleo ... nu dormi bre ?
Palmaresul e acolo unde recunoaste FIFA si UEFA ca este. In acest moment, ca-ti convine tie sau nu, palmaresul este omologat oficial in dreptul FC Steaua Bucuresti patronata de catre Gigi Becali. Pe site-ul UEFA, CCE si Supercupa Europei castigate de Steaua in '86 sunt mentionate in palmaresul actualei echipe a lui Becali. Echipa CSA-ului nici macar nu apare pe site-urile forului european de fotbal pentru ca nu exista. Iar daca de va infiinta vreodata va fi o echipa noua cu palmares zero, o clona. Nu va avea niciodata drept asupra palmaresului decat doar daca Talpan va actiona clubul lui Becali in instanta pentru preluarea frauduloasa a sectiei de fotbal a CSA-ului si va castiga procesul. Ori asa ceva stii bine ca "eroul" tau nu va putea face niciodata, si stii bine si de ce. Altfel, ciuciu palmares!
Nea Jiji va birui Armata când o să iau eu "Bacu'" !
asa cum avea palmares si csu craiova care au fost refuzata de UEFA pt participare in Europa League,nu ?
DIN CAUZA ASTA NU VINE LUMEA ! Respect,BOGDAN STELEA !
Cum are ma Palmaresul?! Iosif a vazut Palmaresul la Palat, i l-a aratat jijel personal, numai lui! :-)))) Cred insa ca el a vazut altceva care începea cu Palm ... doar ca se termina cu ... Prodan :-))))
"Soluție pentru Steaua!"...De fapt, dinamoviștii tot timpul au "soluție" (fierbinte) pentru cei de la Steaua. Tot ce trebuie să facă aceștia e să țină botul (larg) deschis. De restul, ne ocupăm noi.
Steaua a fost in grupele EL, a fost lider, acum este pe 2.... nu rezultatele sau jocul sunt problema!!! Aduceti-va aminte ca s-a umplut stadionul cand jucam cu cipriotii aia in mandatul lui Stoichita... echipa juca precum o cizma, transferuri nu se faceau.... lumea venea. Problema este cearta cu CSA!!! Ar trebui sa fie o problema uriasa pentru FRF, pentru tot fotbalul romanesc... pentru ca o masa mare de tot de suporteri pur si simplu o sa se indeparteze de sportul asta in Romania. Nu vad nicio idee de mediere, nicio interventie la politic nimic... ok, probabil nu le pasa de bani, de cati oameni sunt interesati de fotbal, cati se uita la televizor, cati vin pe stadioane. Treaba lor. Eu m-am redirectionat spre alte sporturi... nicio problema.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.