Alte știri din fotbal
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Daniel Pancu și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj: „Mi se îndeplinesc toate condițiile în altă parte!”
2
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
E mai bine la voi amaratule ca nu aveti nici stadion nu mai vorbesc de palamers .nume sau stema ca la alea degeaba mai visati ca n-o sa le mai aibe Fc Sb Clona cand timp aveti un cioban la conducere.
Farsa de 1 aprilie....lol
F în numele tatălui, C în cel al fiului, S al sfântului duh și B de la Amin. Cu mărăcinele gălbejiu în centru. Simplu, nestilizat, ne-încărcat de linii...etc. Pt tine era Grande. Mulțumim pentru opiniile tale pertinente. FCSB nu te-a întrebat sau cum de le-au ieșit urâtania aia?
F în numele tatălui, C în cel al fiului, S al sfântului duh și B de la Amin. Cu mărăcinele gălbejiu în centru. Simplu, nestilizat, ne-încărcat de linii...etc.
Daca voi credeti ca este normal sa apara acea mare albastra in sigla lui Dinamo, "steluta" din varf care nu are nici o treaba cu culubul inseamna ca sunteti Dinamovisti parati, sigla actuala este super ok, nu va place?, ok, faceti alta dar nu va luai dupa oierul suprem aberatiile ale de steme.
Pai si CS Dinamo, echipa de fotbal din liga 4, ce sigla are?! Nu pot fi doua echipe diferite cu aceeasi sigla. Trebuie sa fie o gluma! Daca nu e gluma, sigla arata teribil.. E foarte incarcata si are prea multe semne grafice: linii verticale si orizontale, un scut, o litera, anul infiintarii, un cerc incadrat de un chenar... ce naiba??! Au ramas fara idei!?
E frumoasa doar ca ar trebui mici modificari ..spre exemplu sa fie un rosu mai accentuat ,si in locul liniutelor din stema aia mica poate si 2 caini ca de aceea ne numim caini rosi .. Si ar fi perfect..!!!!!!
veziti tu de TSCK aurile voastre si vezi ca armata era plina de securisti....CI sti se numeau
era si timpul ca dl. Negoita sa modifice stema , acum va fi cu adevarat reprezentativa, initiativa laudabila si chiar arata bine ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Aceeasi stire pe doua site-uri nu e pacaleala!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.