Postat de valu4ever pe 28 Septembrie 2021, 08:17

Ia spune ca re sunt cele 5 echipe pe care le-a retrogradat Cartu???? Sa te vad mincinosule.

dansy
dansy  •  29 Septembrie 2021, 11:17
Postat de dansy pe 29 Septembrie 2021, 11:14

Pai,de exemplu,la ultima infrangere de la Bucuresti cu FCSB Universitatii Craiova i-au fost refuzate trei penaltiuri clare,dovedite de reluari si sprijinite de comentariile celor din studioul DIGI Sport.Altfel s-ar fi terminat meciul daca arbitrajul ar fi fost corect.Si c-am asa ,Cu unele exceptii,s-a intamplat in meciurile cu FCSB.Daca urmaresti frecvent ce se intampla in aceste meciuri iti reamintesc ce penalti le-a dat Dan petrescu la un fault petrecut la un metru in afara careului in urma CU TREI ANI.Sper ca ai inteles !

Am vrut sa zic RADU PETRESCU

dansy
dansy  •  29 Septembrie 2021, 11:14
Postat de amicu pe 28 Septembrie 2021, 08:30

Voi vă bucurați că ați umilit o echipa aflată in suferință. Dar uitați un detaliu, nu doar că echipa este in suferință, dar ați beneficiat și de aportul imens al arbitrului. Eliminare și penalty la primul gol. Și primul gol a fost prin minutul 15. Sa joci 3sferturi de meci cu un om în plus, este un cadou imens din partea arbitrului. Plus că te-a ajutat sa și deschizi scorul. Deci domnule Cârțu, ai fost un mare fotbalist, dae caracterul tau de om este îndoielnic. Acum la bătrânețe, spui atâtea prostii și tare îmi este ca ți se trage de la lovitura aia cu capul in banca de rezerve. Apropo, dacă sunteți atât de puternici, de ce va tot bate FCSB? Și nu doar că va bate, va cam umileste. Și asta pe când era Becali antrenor la fcsb.

dansy
dansy  •  29 Septembrie 2021, 11:08
Postat de tororosso pe 28 Septembrie 2021, 15:53

Cârțu un *** când echipa câștigă iar când o ia pe coajă se ascunde ca mortul în păpușoi . Tipic zonei !

Si,ma rog,tu din ce zona esti ca te dai asa destept i nsultand oamenii din alte zone ale tarii?

dansy
dansy  •  29 Septembrie 2021, 11:06

Nu este adevarat ce debitezi pe aici!Cartu a vorbit in orice situatii atunci cand a fost apelat.Ultimul exemplu este dupa meciul pierdut la Cluj cu CFR.Asa ca controleaza-ti mintea inainte de a vb prostii pe aici.!

dansy
dansy  •  29 Septembrie 2021, 11:03

Iti lipsesc multi neuroni daca afirmi ca Universitatea a fost ajutata de arbitri!Arbitrajul a fost corect.Chiar si dinamovistii au declarat ca a fost penalti si eliminare corecta.***

dansy
dansy  •  29 Septembrie 2021, 10:58
Postat de bjk86 pe 29 Septembrie 2021, 08:14

Eliminarea si penalty-ul au fost corecte, Dinamo a ramas in 10 si era de asteptat sa piarda.. Si daca s-ar fi jucat 11 la 11, Craiova era favorita, nu castiga cu 5-0 dar aveau sanse mari sa castige meciul pentru ca Dinamo are cea mai varza aparare din istoria ligii 1 si trece prin cea mai neagra perioada din istoria clubului.. Ce nu am inteles eu, de unde atata bucurie, parca au batut pe Real Madrid nu pe Dinamo care a jucat din minutul 17 in 10 oameni..

Nu intelegi pentru ca poate esti mai tanar si nu cunosti ororile facute de acest club (Dinamo) de-a lungul timpului.Hotii cu arbitrii,campionate si cupe furate cu arbitrii si cooperativa etc.NETOIU A FURAT APROAPE INTREGA ECHIPA A uNIV ERSITATII SI A DUS-O LA dINAMO.Etc. Acum ai inteles?Au incercat sa fure si gheata de aur (Camataru) dar s-au prins cei de la UEFA si i-au retras-o.

bjk86
bjk86  •  29 Septembrie 2021, 08:14
Postat de pittt pe 28 Septembrie 2021, 12:14

Păi ce a fost în neregulă la penalty si la eliminare? Primul fault de galben a fost grosolan, nu avea arbitrul cum să nu dea. Al doilea a fost ca ultim apărător în careu, fault clar.... Sau împoriva celor de la Dinamo nu se dă așa ceva?