Alte știri din fotbal
Ionuț Lupescu, atac cu talpa la Burleanu: „Un corporatist cu o retorică obraznică. Nu are nicio treabă cu fotbalul”
0
„De-asta m-am supărat atât de tare” » De pe patul de spital, Mircea Lucescu rememorează ce s-a întâmplat înainte și după leșin: „Gata, s-a terminat”
2
„Lui Mircea Lucescu să îi vină mintea la cap și să se potolească!”
0
Dinamoviștii și rapidiștii strâng rândurile pentru Mircea Lucescu: „Asta a dat totul peste cap”
0
Știri din fotbal internațional
El este favorit să o preia pe Tottenham » Cine îl poate antrena pe Radu Drăgușin, după demiterea lui Igor Tudor
0
CAF cedează în scandalul Cupei Africii pe Națiuni: „Vom respecta orice decizie TAS” + demisie în conducerea Confederației: „Am reușit să clarific suspiciunile care au fost îndreptate asupra mea”
0
Ofertă pentru Lewandowski » Îi propun un salariu de două ori mai mic!
0
Gazzetta dezvăluie unde ar putea juca Mohamed Salah în sezonul viitor: variantă surprinzătoare
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
AUR scade în sondaje, iar partidul lui Ilie Bolojan continuă picajul pe ...
Libertatea
Ai dreptate. Dacă era ceva de capul lui ca antrenor, nu promova un jucător rudimentar, fără pic de talent, cum este Rădoi!!!
Somn ușor...
Personal nu am văzut la Radoi decât vorbe..teorii , la interviuri se credea antrenorul perfect . Ma duce cu gândul la *** -nasul sau...ii seamana la tupeu și aroganta .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Toata lumea il injura pe Cartu .... incredibil asa ceva ..... dar cred ca multi care il injura habar nu au cine este Sorin Cartu ..... Baietii cititi macar sa vedeti ca e antrenorul cu , care sa luat ultimul titlu adica cam stie cu ce se mananca fotbalul iar ca jucator nu aveti de unde sa stiti ca majoritatea nu erati nici in plan sa existati !!!!
Radoi si Dica sunt antrenorii ZERO sau PRAF ,fata de arogantul ,multimilionar ,Radoi antrenorul Dica mai are ceva rusine .
Atata timp cat Cartu nu va pleva din club.. Adio performanta! Rotare, adu profesionisti pe langa tine, nu ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pe Radoi îl înțeleg ca n-are minte și experiența profesionala,ca e din Generația Triplu X sau cum îi spune,care are impresia ca știe sa facă totul și de fapt nimic,dar la Cărțu chiar nu ma așteptam.La anii lui sa nu-si cunoască atribuțiunile de serviciu și sa nu aibă tactul necesar în medierea unui conflict antrenor-jucator,este inadmisibil.Îsi merită soarta ambii.Daca ar avea demnitatea necesara,Cartu si-ar da demisia și el.Dacă n-o face,Rotărelu să-l dea afară,oricât de buni prieteni ar fii.
Cred că ați uitat ca ultimul campionat l-ati câștigat cu Cărtu pe banca tehnica antrenor
Prostea te uiti si tu la fotbal de o saptamina si ai vrut sa faci pe interesantul nu-i asa? Pai mai prostea , cirtu nu a aparut acum in peisaj el a fost de la inceput la echipa adica rezultatele alea bune, proaste 2 cupe , locul 2-3 an de an participari in europa cu bune si rele au fost si cu cirtu la echipa.
penali de penali. nu tu minte nu tu profesionalism atitudine la "boierii" craioveni cit si la antrenorul făcut pe poate de fasole prin Moldova ajuns pe la națională unde făcea experimente de reflex condiționat ca Pavlov. asta este nivelul și la unii și la ...altul. dar se bat în. mașini în șmecheri de șmecheri de cartier. sa fi umblat cioran cu Bentley? atit știu penalii ăștia. opulenta, tupeul, șmecheria, trufia, balcanism, minciuni, cameleonism, servilism cine este cazul, teatrul Margaretei, smechearia ruda cu prostia le-au ridicat la rang de virtute. fotbaliști? penali care joaca după ureche care se cred mari performeri. mă uitam la șuțul de începător al lui Ivan cel cu tumbe și un Nistor care l-au ajuns blestemele ca este tot mai penal. a știut el Bergodi dece a plecat. Poate ca nu am înțeles fostul antrenor care a făcut treaba multa și la uta dar și aici fiind dat afara cine a cîștigat. asta nu o văd cei de la Craiova. Napoi și Mititelu au dreptate în tot ce spun. Luați-va rămas bun ca veți ajunge exact ca Dinamo pe care i-ați tot blestemat. Adio și n-am cuvinte!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.