Alte știri din fotbal
„Eu n-am dat două goluri toată cariera...” » Fostul fundaș al lui Dinamo l-a scanat pe Opruț, apoi s-a întrebat: „Ne mai gândeam la asta acum trei ani?”
0
Ilie Stan a spus dacă FCSB prinde sau nu play-off-ul și a numit principala favorită la titlu: „Clar!”
0
Laszlo Dioszegi a răbufnit, după decizia Comisiei de Recurs: „Continuăm lupta împotriva nedreptății”
0
Gigi Becali a renunțat la o sumă impresionantă » Cum și-a explicat decizia
5
Știri din fotbal internațional
Tribuna oaspeților închisă la Lyon - PAOK: suporterii greci s-au întors din drum
0
Preferatul lui Daniel Pancu, prezentat oficial la Ferencvaros
0
Scrisoarea înduioșătoare a clubului: „Timpul îngheață. Cuvintele seacă. Durerea străpunge trupul și mintea!”
0
Dan Șucu a mai securizat un transfer: mijlocașul central brazilian urmează să semneze
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
Sorine tu esti? rau ai ajuns sa te lauzi singur... Dar dc nu esti tu si este un "fan" inseamna ca minciuna continua din tata-n fiu
talpaneeee
:)))) mare jucator si antrenor la Electroputere/Extensiv! :)))))
Bine-ai făcut, Sorine!Oricum pălăria era prea mare pentru tine! Ca fotbalist jos pălăria, dar când e vorba de antrenorat și manageriat un club, îmi pun pălăria, supărat, la loc! Cei drept, nici cu verbul nu le prea aveai!
Respect pentru ceea ce a facut ca jucator . Este unul dintre simobolurile Craiovei. Multumim, Sorin Cartu !
Asteptam urmatorul Breaking news: Mihai Stoica, out de la fcsb. Si imediat dupa: Gigi Becali se retrage la manastire. Urmat de: fcsb se desfiinteaza.
Cartzu=fost jucator decent si persoana cu caracter indoielnic.
Out de la U Craiova? =)))))) Poate de la Cese Mogosoaia'13 =))))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.