Alte știri din fotbal
Oțelul Galați mută prima în Superligă! » Decizie de ultimă oră a clubului
0
Gică Mihali se bucură că barajul pentru Europa va fi împotriva FCSB-ului: „Avem un mic plus!”
0
El e singurul jucător vandabil de la Dinamo: „Un pas în față”
0
Neașteptat! Fotbalistul U21 cu cele mai multe contribuții în sezonul 2025/2026
0
Știri din fotbal internațional
Luis de la Fuente a explicat cum a făcut selecția pentru Mondial: „Nu aleg în funcție de clubul unde joacă”
0
Cine e miliardarul din spatele renașterii lui Deportivo la Coruna, proaspăt întoarsă în La Liga! Deține o avere de 4 miliarde: „Îmi respect promisiunile”
1
Caz incredibil în Europa: a retrogradat cu cel mai bun atac și golgheterul campionatului!
0
Lotul Spaniei pentru Campionatul Mondial » Pentru prima dată în istorie, ZERO fotbaliști de la Real Madrid
4
Lifestyle
Naomi Osaka a organizat la Paris o petrecere doar pentru tenismeni de culoare » Imagini din interior
1
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
9
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
„Îmi bag… în interesul național, eu sunt ungur”. UDMR îi cere de urgență ...
Libertatea
Asasina cu ruj și mascara care a devenit coșmarul naziștilor. La doar 22 de ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
De ce nu scad prețurile locuințelor deși România traversează o criză ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca stergeti asemenea comentarii, e clar. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
FOARTE SUSPECTA este numirea clujenilor la meciul Stiintei! Observator: Salomir-Cluj iar arbitru, Istvan Covaci, care se da a fi din Carei dar este clujean sadea. A dovedit-o in atatea randuri, ingropand Stiinta, pe unde a prins-o, pentru a-si favoriza CFR-ul. Protestati fratilor, nu stati ca statuile. Dupa, va fi prea tarziu! Aveti atatea dovezi concrete, de ce taceti? Covaci ne-a aparat corect, doar cand nu am mai contat. In rest ne-a ingropat mereu ! ! ! PROTESTATI nu dormiti ! FORZA STIINTA!
care altii ca eu vad ca premier league continua chit ca premier league este printre putinele campionate din europa care nu ar avea voie sa revina. sa se inghete campionatul si sa nu dea la nimeni titlu. sa mai astepte liverpool inca 30 de ani pana la urmatorul titlu. total 60.
Cartu, e o glumă roastap. Sa pui fotbalul înaintea sănătății nu-ți trebuie mulți neuroni. Sunt jucători care au probleme de sănătate, unii le ascund alții joacă pe semnătură. Ce te faci dacă un asemenea jucător contactează covid19 și ii distruge plămânii? Mai poate juca fotbal dupaia? Dea dreptul inutili asemenea oameni. Alții cu mintea la cap au oprit campionatele, altii au crezut ca nu-i atât de periculos și erau sa moara, vezi Borris Johnson... Si nu numai... Dar ce să ii ceri lu cartu?
argumente ai sau doar injuri? spune regulamentul ca pierzi meciurile cu 3-0 daca ai covid si nu te poti prezenta la meci? spune,atunci de ce nu se respecta regulamentul? hai spune tu cum mai poti amana meciurile? cand sa le joci? la iarna sau cand?
Prost esti bai random, nu degeaba te-au poreclit prostul siteului
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.