Alte știri din fotbal
Transferuri de noaptea minții la CFR Cluj! Incredibil cine ajunge în Gruia
0
Străinul anunțat peste noapte șef în Superliga își expune planurile: „Nu vreau să cumpăr clubul. Rolul meu aici este altul”
6
Pancu, explicație ciudată pentru eliminarea cu Dinamo » Pe cine dă vina
3
Pancu a confirmat transferul fotbalistului de națională: „E la vizita medicală. Ne uităm de o lună la el”
2
Știri din fotbal internațional
Haos total pentru campioana Israelului! Hapoel Beer Sheva, blocată la București din cauza grevei de pe aeroportul din Tel Aviv
0
Investiție de 220 de milioane de euro anunțată de clubul din Premier League: „De talie mondială”
1
Universitatea Craiova - Ararat Armenia, pentru grupa Europa League » Echipele de start
11
12 meciuri în play-off-ul Europa League. Anderlecht s-a desprins în Kazahstan
0
Lifestyle
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
11
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
26
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Marian Godină și-a dat demisia din Poliția Română: „O senzație incredibilă ...
Libertatea
De la un sat uitat de lume din Botoșani la marile gale de K1. Povestea ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Înalta Curte, ultima șansă pentru Theodor Nicolescu să-și ia înapoi șpaga ...
Libertatea
De NU era VAR ... Pana-n min. 20, KFC-istii de la RadioErevan, aveau deja 2 penalty-uri, si asta, in cazul in care NU era I.Kovacs, pe post de lup, paznic la oi ... :))))
Bă voi ăștia din Cluj și dacă adunați toți strămoșii lui BOC și vargabacs laolaltă nu ajungeți la valoare lui Cârțu , ăla este doxă de fotbal …
!!!?
Corect .
Domnule Cîrțu dumneata ce faci? Nu tot circ? Hai să-i lăsăm să facă ce vor. Sa fim serioși, este var și este clar, nu trebuie sa faci și tu circ la cum s-au comportat alți. Uitați-vă la voi în ograda ca în 5 ani ați greșit tot ce ați făcut la Craiova. Nu ați încercat sa aguceti ce trebuie la Craiova, și ne-ați disperat cu aducerea de apărători. Pai dacă nu ai mijloc degeaba ai apărare
Lasa-i, ca s-au obisnuit sa fure si cum nu se mai poate o dau pe abureli ieftine. Din 8 titluri, au furat 7. Nici Steaua inainte de '89 nu a reusit un asemenea procentaj.
Ce ai vrut sa mi spui cu margaretele???
????
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sorinel cartzu e un caracter aparte. Adica 0. E sub nivelul lui meme-bulau, e unul din cei mai josnici “oameni de fotbal”. Din postura de presedinte de club, sau presedinte de scara de bloc, sa faci afirmatii si comentarii despre jucatorii altei echipe, pe care a si “antrenat-o” pe vremuri, inseamna nerusinare maxima si nesimtire crasa. Frustrarile lui sunt si vor alimentate de inca un titlu in vitrina din Gruia. Rusine cartzule !!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.