FOTBAL » LIGA 1 » LĂCĂTUŞ A CONVOCAT “SFATUL BĂTRÎNILOR” PENTRU A NU PIERDE VESTIARUL DUPĂ PLECAREA LUI RĂDOI
Alte știri din fotbal
Victor Angelescu i-a anunțat oficial plecarea de la Rapid
1
„Mi se pare o mâzgălitură!” » Nici Giani Kiriță nu îmbrățișează noua siglă a lui Dinamo: „Ce caută aia acolo?”
1
Mihai Stoica, verdict despre antrenorul dorit de FCSB: „S-a mai purtat o discuție”
4
Ultimatum pentru Nicolescu din partea dinamoviștilor: „E momentul să revoci decizia acum!”
5
Știri din fotbal internațional
Eroul lui Arsenal, „furat” de la sărbătoare: „N-am mai văzut așa ceva”
0
„Bayern sau PSG?” » Mikel Arteta a dat declarația serii, după ce a dus-o în finala Ligii pe Arsenal
0
Diego Simeone, după Arsenal - Atletico: „Nu are niciun sens! A fost CLAR”
0
Prima plecare de la Atletico, după semifinala pierdută cu Arsenal?! „Sunt foarte dărâmat”
0
Lifestyle
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
7
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
PNL trece în opoziție după ce Guvernul Bolojan a fost demis prin moțiunea ...
Libertatea
Cățelul care a fugit la meci! Proprietara l-a recuperat după ce l-a văzut ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Tensiuni extreme în Golf: Israelul coordonează deja cu SUA o nouă serie de ...
Libertatea
cred ca nu stiti se inseamna un increzut. Pe Ogararu il poti acuza de orice altceva numai ca e increzut nu. Mie mi se pare ca are f.m. bun simt. Cat priveste liderul de vestiar este foarte necesar.
Primul 11 al Stelei ar trebui sa fie asa 4-1-3-2: Zapata(Vatca)- Ogararu(Golanski,Mustata)-Goian(Tudose)-Marin(Rada,Filip) Petre(Tiago,Lovin,Iacob) Nicolita(Szekely,Semedo,Stratila)-Ionescu(Bicfalvi,Plesan)-Ochirosii(Toja,Abuzatoaie) Dayro(Stancu)-Kapetanos(Rusu,Badea).FORZZA STEAUA!!!
Ghionea e praf ca jucator sezonul asta nu a fost decat un jalon pe teren, s-a aflat mereu in plus si gresala dupa gresala facea la diferite meciuri(ex cu Sportul in cupa). A fost bun odata, acum nu mai are valoare, trebuie inlocuit pana nu vom lua o caruta de goluri
razvane mi se pare mie sau esti si tu unul dintre frustratii care nu dorm noaptea din cauza stelei???? e cea maititrata echipa din romania si vrei nu vrei se scrie dspre ea daca nu-ti place nu mai citi... Ghionea merita banderola de capitan la steaua si o sa vedti un alt capitan mult mai serios si mai respnsabil care nu o sa mai fie eliminat dupa faulturi crimnale
schimbati ma numele ziarului! ziceti-i "Gazeta sTELEI" de ce nu faceti asta? oricum numa stiri despre FC Valiza dati. sa va fie rusine! sunteti niste jijigodii
Baaaaaaa, sunteti loviti? ce naiba aveti nevoie de lider de vestiar? unde vedeti voi tampenia asta la cluburile adevarate? fotbalistii trebuie sa fie doar niste soldati disciplinati al caror sef e antrenorul. Punct! Tare prosti mai sunteti, natie de idioti!
Ghionea sunt convins ca va reusi sa se impuna ca lider,iar in locul lui Radoi ar trebui sa joace Petre,Lovin,Tiago sau Iacob.FORZZA STEAUA!!!
daaaa...Ghionea merita sa fie capitan
e clar ca merita ghionea sa fie capitan, ogararu nu mai e al stelei si e prea increzut, goian e valoros dar nu e bun de lider, de restul nu se pune problema...
**** jurnalism **** ca sa vezi...ghioanea e noul **** la steaua pt ca stie sa le dea in gura la ceilalti. sa mor eu...patca a-ti vorbi de o haita de caini nu de oameni.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.