Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan și scenariul vizat de CFR Cluj la start de play-off: „Nu ar fi un șoc”
0
„Becali nu cred că se poate pricepe ca un antrenor” » Totul despre „antrenorul-marionetă” de la FCSB: „Discutam la începutul săptămânii!”
0
Ladislau Boloni la 73 de ani » Apelul Gazetei l-a găsit la Târgu Mureș: „Echipa națională? Altceva nu poți spune”
0
Decizii drastice după „măcelul” de la Galați: 9 etape de suspendare în total!
0
Știri din fotbal internațional
Manșa tur a „optimilor” Ligii Campionilor continuă astăzi, cu alte 4 meciuri tari: Bayer Leverkusen - Arsenal deschide ziua
4
Michael Olise sau Lamine Yamal? Starul lui Bayern redeschide dezbaterea pe care nimeni nu o poate tranșa
0
PSG - Chelsea » Reeditarea finalei Campionatului Mondial al Cluburilor, în „optimile” Ligii Campionilor
0
Cassano știe ce va schimba Chivu la vară: „Va face o restructurare amplă. Numai că are o mare problemă!”
0
Lifestyle
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Celulele adormite ale Iranului, gata de activare. Cum funcționează rețelele ...
Adevărul
Cine dă all-in pentru titlu? Avantajele și dezavantajele echipelor din ...
GSP SPECIAL
Oana Ţoiu recunoaște că în cazul Irinei, fata lui Victor Ponta, a fost „o ...
Libertatea
Forza Rapid sa-ti trag la mumu red dog
FORZA RAPID!!!
ATENTIE.....trece RAPIDUL
BRAVO SPADACIO, TINEO TOT ASA SI VEI FI CEL MAI BUN
Bravo Spadacio esti o valoare adevarata...noroc cu arbitrii care trag cu crapid.
Bravo Spadacio esti o valoare adevarata !!!
ne mai lasati cu ciorile astea sau v-ati culcat? la ora 20 joaca DINAMO!!!
Bravo Juliano, de aseara te declar oficial noul meu jucator preferat! Bravo Rapid, sunteti cei mai buni!
PAULISTA LA RAPID PT. 13 ANI,A SEMNAT MAINE.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.