Alte știri din fotbal
Maghiar, la Rapid. Stolz, out! » În așteptarea lui Daniel Paraschiv, giuleștenii fac primele mutări: lotul deplasat azi în Antalya
0
Lotul lui Hermannstadt pentru cantonamentul de iarnă » Dorinel Munteanu a renunțat la Vatra Dornei
0
Un campion al României cu CFR Cluj, prezentat oficial în Liga 2 » „Îi urăm bun venit și mult succes!”
0
„I-am zis lui Dani Coman că vrea să mă dea afară” » Bogdan Andone, în formă pe aeroport: ce se întâmplă cu Caio și Mario Tudose
0
Știri din fotbal internațional
Favoritul la banca lui Chelsea zice că habar n-are, dar admite: „Niciodată nu poți să știi”
0
Matuzalem nu-l uită pe Mircea Lucescu: „Cel mai bun antrenor. Guardiola mă dorea bodyguard la Barcelona!” » Fotbalul l-a salvat de droguri: „Aș fi ajuns în cimitir”
0
Espanyol - Barcelona, derby catalan în etapa #18 din La Liga: echipe probabile + cote
0
Jucător la Pescara, scăpat ca prin minune din infernul de la Crans-Montana: „Am fost martor la scene teribile”
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
13
Corina Caragea, apariție spectaculoasă de ziua ei: „Nivel nou deblocat”
0
Surpriză: jocurile video nu „atrofiază creierul”, ci au un efect neașteptat!
0
Un curier a refuzat să livreze pachetul vecinului său, deși se cunoșteau de ...
Libertatea
Fosta speranță a tenisului feminin s-a retras la mănăstire și s-a făcut ...
Adevărul
Părintele singurei biserici românești din Istanbul: „Nădăjduim într-o ...
GSP SPECIAL
Nicolas Maduro a fost capturat împreună cu soția sa și scoși din Venezuela, ...
Libertatea
Poate revine Vasile Turcu?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Oricat de mult imi place faptul ca Dinamo are bani si aduce jucatori buni, trebuie sa ne punem intrebarea de unde vin banii si in ce scop. Este ciudat ca cineva de afara, sub acoperire, sa trimita bani in Romania fara sa existe certitudine ca o sa-i mai recupereze in vreun fel! Nu are logica sau nu o stim noi. LPF ar trebuie sa prioritizeze aceasta chestiune, nu sa se ascunda dupa cuvintele "sunt organe abilitate in Romania" care sa faca aceste verificari.
Ce treaba are COVID-ul cu spalatul banilor? La COVID te speli pe maini si nu prin buzunare!!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De vineri au intrat banii in conturi si astazi nu mai exista vreo restanta stiuta de conducere. Procesul de due diligence continua insa si nu se stie ce mai apare din actele clubului
Dar nu mai bine intrebati la Liga de ce au musamalizat cazurile de Covid de la FCSB si a trebuit sa aflam de la UEFA ce se intampla??
Pai daca ar fi procedura aia,cate echipe ar mai avea Liga I?Cand nu s-a reusit nici macar aplicarea acelei prevederi- ca cluburile sa garanteze fondul de plata a salariilor?Existenta dealtfel si in Codul muncii,dar ramasa litera moarta si acolo!
FIȚÚICĂ, fițuici, s. f. Petic de hîrtie cuprinzînd diferite însemnări PERVÉRS, -Ă adj., s. m. Foarte răutăcios, pornit la rele ȘI adv., conj. MINCINÓS ~oásă (~óși, ~oáse) și substantival 1) Care spune minciuni; care induce în eroare; IUBITÓR, -OÁRE, iubitori, -oare, adj. Care iubește, înclinat să iubească DE1 conj. PUȘCĂRIÁȘ, -Ă, pușcăriași, -e, s. m. și f. Persoană care este (sau a fost) deținută într-o pușcărie;
Sa vezi peste doua etape ce le da dinamu la fcsbisti. Parca vad titlurile fituicii: Dinamo a maturat pe jos cu perlele stapanului zerului! Abia astept sa ii bubuie mercenarii spanioli pe aiuritii aia 4: man coman tanase si morutan:)))) Ii mai vinde jijel cand o sa ajunga prima nava spatiala romaneasca pe marte!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.