Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Seară perfectă pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu în Europa League
1
MM Stoica a depus armele și l-a mustrat public pe jucătorul FCSB-ului: „Ar trebui să vorbească mai mult de jocul lui!”
0
Ilie Dumitrescu „a scos tunurile”, după umilința suferită de FCSB: „Inacceptabil! Ne gândim cum se lucrează tactic”
0
Elias Charalambous o spune pentru prima dată: „E momentul să se schimbe ceva!” » Remarcă un singur fotbalist de la FCSB
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Slăbiciunea majoră pe care Statele Unite o au în raport cu Europa. Cum ...
Libertatea
Buna seara! Sunt inginer de sunet ...Vocea umana este UNICA, ca si amprenta degetului. Se poate face o analiza spectrala, apoi o comparatie cu vocea originala, iar apoi se da verdictul. Ca si in grafologie de altfel. Acesta este un mijloc de proba in unele state din SUA, iar FBI si CIA au oameni specializati. Nu am auzit inregistrarea, insa daca Ivanovici a trucat interviul trebuie alungat de colegii lui de bresla. Altfel, toti jurnalistii sportivi isi vor pierde mult din credibilitate.
Ivanovici cel mai tare ziarist....bv bv bv bv bv bv
Adevarul e ca,ptr audienta si senzational,Ivanovici e in stare de orice...chiar si de o inregistrare ca asta....Bai,nu te mai saturi nici tu,Horia ! Urat !
Ivanovici e clar din dorintza lui de a face scandal cat mai mare a dat cu dreptul in stangul si cu stangul in dreptu. vai de mama lui. Ivanovici esti o mizerie.
Intradevar este incredibil ca acest asa zis jurnalist inca sustine ca nu e vocea lui.
Prostul nu-i prost destul daca nu e si fudul. Ar fi cazul sa-si mute slaninile in afara media.Demisia ma mincinos ordinar!
si mie mi se pare incredibil , cum dupa atatea injuraturi , oierul inca mai are boarfele in Ghencea , sau , mai rau , dupa ce a sechestrat persoane , e inca in libertate ! traim o viata incredibila ...asta e adevarul !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.