Alte știri din fotbal
Sepsi a spulberat-o pe Bihor » Scor de neimaginat în Voluntari - Chindia: clasamentul din play-off
7
„Domnule Lucescu, sunt președintele lui Beșiktaș!” » Apelul care a șocat Turcia
0
Jurnal GSP. Drumul spre Mondial începe pe Podul Prieteniei! Pas cu pas, la ce să te aștepți pe ruta București - Istanbul: cratere la vecini, haos la vamă, migrene la intrarea în Turcia
0
Ianis Hagi a „rupt moda” la Mogoșoaia » Primii fotbaliști sosiți sub comanda lui Lucescu
10
Știri din fotbal internațional
Tottenham - Nottingham Forest » Ce se întâmplă cu Radu Drăgușin
0
Confruntări sângeroase înainte de Newcastle - Sunderland » Medicii au resuscitat o persoană
0
Cel mai bizar gol al săptămânii în Europa! Comentatorul a rămas mască: „A apărut cârtița”
0
Barcelona - Vallecano: Andrei Rațiu e titular pe Camp Nou » Deschidere de scor, minutul 24
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
12
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
A fost Călin Georgescu agent al Securității? Stejărel Olaru: „S-a ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Scriitorii români, întrebați despre folosirea AI în literatură. „E ca și ...
Libertatea
Nu multumim.Cum zic si ceilalti useri pe aici, e indolent, puturos.Degeaba ai talent daca nu esti ambitios...(vezi cazul Mutu).Prefer jucatori tineri, chiar si fara nume, dornici sa se afirme (Grozav, Maxim...etc)
Si mai era ceva de spus si am uitat. Va aduceti aminte ca spunea ca nu vine, ca ce sa faca la o echipa sub vaslui. Acum noi de ce sa primim un jucator de la o echipa ca vaslui, care este sub steaua in clasament? Ce vine la ciolan? Stai fratica la Vaslui, e liniste, sunt mai putine tentatii. Stai acolo.
si nu doar pe maxim. il prefer pe Pintilii. Daca vine, unde il baga. Pe dreapta e ocupat, in stanga e ocupat, in fata e rusescu. In centru Pintilii e de 1000 de ori mai bun pe stilul actual al stelei. Vede bine jocul, da pase bune si care limpezesc jocul. Daca vine sanmartean vine cu driblingul. Asta nu i-o poate contesta nimeni, dar imi place jocul colectiv de la steaua, iar unul care vine sa dribleze pe toata lumea ar putea destabiliza echipa. Nu pot spune ca ar fi un dezastru pentru echipa. Dar de ce sa schimbi ceva gand merge atat de bine... atat de bine cu nu a mai mers de atatia ani.
Pai hai sa vedem: Zicu peste Rocha la toate capitolele,Mores peste Nikolic la toate capitolele,Sanmartean clar peste Tibi Balan, cum ai ajuns tu la concluzia ca echipa slabeste?
sanmartean este terminat. indolent si puturos a fost toata cariera sa fotbalistica, insa acum a terminat si gazu'... nu mai ai ce scoate din el la nivel de reprezentare europeana! in liga lu' mitica mai merge, poate. asa cum se credea si de balan ca va mai merge... sa'i pupe mana lu' porumboiu si sa se pensioneze de'acolo, caci alta sansa nu mai are!
prefier pe maxim
daca vine la steaua prinde si nationala
Zicu, Moraes si Sanmartean...nu stiu de ce dar cu astia echipa o sa fie mai slaba......
numai prostii scrieti, Sanmartean nu face apararea! si nici nu e tanar. de ce l-ar prefera cineva in locul lui Maxim?
prazare, cum e vorba de steaua, hopa si tu
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.