Alte știri din fotbal
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
0
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
0
Corvinul nu se oprește din transferuri! Negocieri cu fotbalistul lui U Cluj
0
A analizat atacantul dorit de FCSB: „Nu e tehnic, dar e bun la asta”
1
Știri din fotbal internațional
Probleme înainte de Mondial! » Anglia - Costa Rica, amânat
0
Jamie Vardy a făcut praf ce a văzut în Serie A: „O nebunie! Fotbal lent!”
0
Fan zone-ul din Ciudad de Mexico, înconjurat de un zid și păzit de numeroase forțe de ordine » Ce li se pregătește fanilor
0
Va deveni primul fotbalist din istorie care participă la 6 Mondiale! Le ia fața lui Lionel Messi și Cristiano Ronaldo
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
3
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Nicușor Dan merge în continuare pe mâna lui Eugen Tomac ca premier și acuză ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
daca nu i-a explicat nimeni la om care sunt ekipele.probabil in negocieri va fi la fel nu va sti ce sa faca
=)))))
uite ca cfr e mai penibila ca nu a fost in stare sa bata iasiul si mai mult a avut nevoie de noroc cu carul si de arbitru ca sa poata sa bata in Giulesti. Rapidul a fost peste echipa voastra de ungurasi. lasa-ne cu cfr-ul tau pt ca daca nu il aveati pe muresan care e noul borcea la butoane erati mult mai jos.
"Neamţul a fost luat prin surprindere de primul gol al meciului, marcat de clujeni, şi s-a bucurat în văzul tuturor. Nu ştia că înscriseseră oaspeţii!" mai stii?! poate a pus la pariuri ca deschid oaspetii scorul! :P :)
Mai Nea Stache...dragule...nici nu stii in ce te bagi ! Daca nu ai activat si tu pe la CC AL UTCG ( adica Uniunea Tineretului Comunist German) ESTI..cum se spune pe aici : HALIT ! Daca I-A TRAS CLAMPA COPOS LUI TAHER ( DE ALTFEL FIN CUNOSCATOR SI PRACTICANT AL ECONOMIEI MIORITICE)pe tine te vad rau de tot ! Poti sa-l aduci si pe Ronaldino frate cu Robihno ca te mananca ciiorile din Grant ! Si apoi o sa intelegi si de ce a existat 23 august 1944 ! Detschland uber alles !
my friend.....daca stii sa citesti e un articol cu timisoara care a zdrobit pe ceahalul....dar nu inteleg ce mare stire ma e si asta...taci acolo cuminte
vrajeala , cine crede porcaria asta ? daca ati gandi putin logic v`ati da seama ca stia care e echipa rapidului , se ghida dupa galerie in cel mai rau caz , deci ati mai incercat sa inventati ceva .
*postati.... sau ati plecat toti aseara la palatul b3rb3cului sa va dea o masa in semn de multumire?
mai, gesepistii lui peste.... aseara a invins timisoara cu 6-0. nu va e rusine sa nu portati nici un articol despre ei?
tare . mai ales aia cu gasca :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.