Alte știri din fotbal
Giovanni Becali, poveste neștiută cu Rinat Ahmetov: „Era o scenă cu balerine și noi stăteam ca mafioții. Atunci l-a luat pe Marica”
0
Stadionul din Superliga, gata de omologarea permanentă: „Ne-au informat”
0
Mihai Stoica, anunț despre transferurile de la FCSB după ce Gigi Becali i-a pus la îndemână 6 milioane de euro
10
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
1
Știri din fotbal internațional
Moment șocant în Liga Campionilor » Spalletti și-a luat jucătorul la palme, chiar în timpul meciului!
0
Cât plătește Kylian Mbappe pentru un avion privat! Francezul își respectă statutul
0
În Germania se discută despre boicotarea Campionatului Mondial, „dacă Donald Trump nu reconsideră problema Groenlandei”
3
Europa League revine cu 18 partide » Dueluri tari pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
Fii serios. N-au atâția suporteri, se lauda precum Gigi.
Uite bă că te-ai convertit de la ceferism la talpanism. Te-au pus și să-l înjuri pe Jijiii ca parte a ritualului?
Gata?Ti-ai făcut norma de "urări de bine" pe adriann și ai comutat pe catalyn?Aici, cu siguranță, depasesti numărul suporterilor CSA
Bă Marcel, tocmai ai afirmat ca in România sunt peste 3 milioane zecesebisti. Bine, tu ai afirmat și ca zecesebistii umplu Stadionul Steaua, și asta nu doar la primul meci când e firesc sa existe un interes crescut, ci meci de meci, hai nu 31 de mii ca sa fie sold out dar in niciun caz sub 25 de mii! Pai io văd ca pe Arena Naționala, un stadion modern, toate facilitățile, locație buna, la majoritatea meciurilor nu se strâng nici 5000, la câteva meciuri dacă trec de 10 mii iar 25 de mii rar de tot la meciurile interne. Noi știu ca suntem putini, nu ne-am laudat niciodată cu numărul, dar așa putini suntem dați naibii! :-))) Dar unde sunteți mă voi, cum de din 3 milioane nu veniti măcar 20 de mii meci de meci!?
Pe adriann?
Știu ca asa a zis. D aia am si recunoscut. De unde școală? Ma compar eu cu Firicel? Sau cu academicienii care scriu pe forum și ma înjură? Noi suntem prosti. Voi? Voi sunteți extraordinari. Ma înclin:))
Farul.
Mai bine cronica,decât letala!
Ma indoiesc ca plang atâția oameni an de an dupa Fcsb. Inseamna ca ei plang in ultimii 7 ani? Am vazut cati suporteri vin pe National Arena. La ultimul meci din decembrie sub 2000, la meciul cu Farul (derby) au fost 5000. O săptămână anterior, a fost Farul cu CFR, mai mult de 5000 de suporteri existenti la meci. Si la voi vin oamenii in functie de ce meci este, la fel ca la noi in Gruia. O sa vezi duminica ca va fi plin stadionul la meciul cu Fcsb, la fel a fost cu CSU Craiova, la fel va fi cu Lazio (sold out).
Încearcă acuzativul cu pe :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.