Alte știri din fotbal
Thomas Neubert mărturisește după 14 ani: „I-am zis lui Reghe: «E prea mult!»”
0
Martin Pascual îi seduce pe „câinii roșii”: „Avem deja ceva în comun”. Ce l-a impresionat deja la Dinamo
0
Transfer-surpriză: Alexi Pitu a semnat în Superliga și va juca în alb-roșu!
1
Pierdere uriașă: U Cluj rămâne fără Jovo Lukic! Câți bani aduce bosniacul în Superliga
4
Știri din fotbal internațional
Campioana „penală” » Președintele federației a aflat în Texas că va fi judecat pentru o mare evaziune fiscală!
0
Așa ceva nu s-a văzut în 96 de ani » Direct în istoria Mondialului, după Senegal - Irak
0
Scenariu nebunesc înaintea decisivului din Grupa L » Motivul pentru care ar avea interes să piardă meciul
0
Marcel Răducanu are o favorită detașată la acest Mondial
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Primul răspuns direct primit de Nicușor Dan de la un penelist, după ce ...
Libertatea
Cum lovește Ungaria indirect în România prin Moldova. Asul din mâneca ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Specialistul în comunicare politică Gheorghe-Ilie Fârte, despre atacul lui ...
Libertatea
Noi adunam 9000 doar cand jucam cu Mainz. cred ca le ajung si lor 9000. Frumos si modern sa fie.
FC Olt "echipa sistemului"...Steaua si Dinamo a cui erau ???...a lui mama !!!...doar mortii sunt de vina nu ??.
De ce e nevoie de 15-20.000 de locuri la o populație de ~100.000?
Trebuie minim 15.000-20.000 de locuri dar cine garanteaza ca il intretine? la noi totul e pe vedem noi ce o sa iasa si ne adaptam ! ...hai sa il facem de 50.000 si sa lase un hotel de 5 stele sa fie construit gratis care din profit sa intretina si stadionul....dar ......
Mircea Lucescu ar mai putea face ceva ...sa cumpere Corvinul ca o dau gratis oficialitatile ...si ca patron sa faca ece a facut Hagi la Viitorul !....El doar sa deschida usi ..ca stie unde ....si sa-si foloseasca relatiile din fotbal ! Sa fie un stadion construit de CNI si asa s-ar ridica fotbalul la Hunedoara ! dar cineva trebuie sa viseze pentru asta ....! Nu o pot face eu pentru voi....
Cunosc bine fenomenul fotbalistic din România. Din anii 1972-73 frecventez stadioanele țării, alături de tatăl meu (care acum nu mai este) urmărind echipa iubita. Pardon, sa mă iertați, la Hunedoara a fost intr-o vreme o echipa emblematică... dar stadion emblematic, niciodată! Sau... poate nu știu eu la ce arătare i se poate acorda acest calificativ!!!
*** esti tu nene mitic probabil,probabil ai votat FSN toata viata ta,Iliescu ala care il pupi tu undeva a distrus tot ce inseamna combinat,romanii nu mai produc nici sapun bai nea miticu daca nu stiai,iar astia de ii invoci in *** ta verbala sunt copiii lui la care au ajuns acei bani din ''privatizari'',mergi si controleaza-te la constiinta ta de roman daca sustii niste oameni care au distrus tot si inca mai distrug cine ajunge in capitala se ''infecteaza''daca nu cumva nu era,,,eu nu critic aici oamenii simpli care au fost impuscati pe strada ci critic oamenii ''smecheri'' care inca mai fura de tine imi e mila ca ai capul sa nu iti ploua in gat si nu vezi realitatea
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Arhitectii *** din Romania, nu sunt capabili sa proiecteze stadioane adevarate, pun pe tapet doar niste bâzdâganii, niste mizerii de cateva mii de locuri... Ce pretentii sa mai avem de la ei sa proiecteze blocuri turn cand ei nu-s capabili sa prezinte proiecte ptr. un stadion ca lumea !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
romanii,,,injura pe cei care investesc si cand acestia pleaca se injura unii pe altii pana se desfinteaza,,,cum a ajund brandu-ul la un mitic si de ce au desfintat toate combinatele din tara?tot miticii in cardasie cu autoritatile locale vandute regimului Iliescu care o sa traiasca 1000 de ani sa vada cum a distrus aceasta tara
A murit combinatul Siderurgic Hunedoara, a murit și echipa. Indiferent de regim, acel combinat nu trebuia să moară, l-au făcut bucăți și a mai rămas o mică parte care a fost vandută pe 2 lei lui Mittal.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.