Alte știri din fotbal
Pe ce stadion se joacă Dinamo - Universitatea Craiova, primul derby din noul sezon
0
Incertitudinea a ajuns la cote maxime la Hermannstadt
1
Marius Niculae: „O singură echipă m-a impresionat la Mondial” + Cum o vede pe Dinamo
0
Anunț oficial despre noul Stadion Dinamo: „Atunci vor reîncepe lucrările!”
5
Știri din fotbal internațional
Câți bani primesc echipele eliminate de la Campionatul Mondial în faza grupelor
0
Gata, Robert Lewandowski a ales și semnează cu noua echipă!
2
Africa de Sud - Canada, prima șaisprezecime de la CM » PENALTY cerut în prelungirile primei reprize!
1
Au mare încredere că pot elimina Franța de la Mondial
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Dua Lipa a postat primele imagini din luna de miere, în Coasta Amalfi, ...
Libertatea
Imagini incredibile de la exercițiile militare din Coreea de Sud: un roi de ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
Nu-i chiar asa. Noi lucram cu statul .CNI in speta. E greu .Tu achizitionezi materiale platesti muncitorii si astia iti platesc dupa 5-6 luni .La fel si cu o primarie.Acuma mai bine lucrezi cu privat .Ala te plateste dupa o luna.Asa trebuie sa duci din banii tai o lucrare 5-6 luni
pretul ca pretul,dar numarul de locuri e jenant,astia care fac proiecte chiar isi bat joc,cum sa faci in Bucuresti atatea stadioane iar cand e vorba de stadioane in marile orase gen Sibiu,Timisoara,Constanta etc . sa faci cotete de 12000 de locuri
Cam asta voiam sa zic si eu....oricum tot cioplesc la el de vreo 5-6 ani daca nu mai mult...s ar fi scumpit oricum si daca nu sareau preturile in aer...
Astia nu au auzit de hedging?? Amatorism total sa depinzi de fluctuatiile de preturi.
Povesti .Vorbesti prostii. Hai sa iti explic ca sa pricepi. S-a facut licitatie la un pret . Ok .Apoi preturile la fier, la beton , la combustibil au sarit in aer. Erau doua variante. Reziliezi contractul sau le platesti costurile suplimentare intervenite , catre constructor. Aceasta este explicatia pentru costurile suplimentare.CONA este o firma super profi. Iti spune un om care lucreaza intr-o firma de constructii tare in vestul tarii. Nu la nivelul CONA dar .... firma mare
Povesti .Vorbesti prostii. Hai sa iti explic ca sa pricepi. S-a facut licitatie la un pret . Ok .Apoi preturile la fier, la beton , la combustibil au sarit in aer. Erau doua variante. Reziliezi contractul sau le platesti costurile suplimentare intervenite , catre constructor. Aceasta este explicatia pentru costurile suplimentare.CONA este o firma super profi. Iti spune un om care lucreaza intr-o firma de constructii tare in vestul tarii. Nu la nivelul CONA dar .... firma mare
Pe ce lume traiesti? 4,5 milioane abatere? Au fost chiar băieți buni. Prețurile la materiale au explodat, nu mai au treaba cu alea din 2016 când au făcut ei proiectul. Nu zic ca nu au mai intrat pe la unii in plus dar nu se duc in Hermanstadt, n-ai cum sa iei de acolo si sa bagi dincolo? Cu acte. Chiar uitasem ca ai susținut un an de zile ca promovează CSA. Ce cuib de prosti este la CSA :)
Ești prost informat. Cei de la CSA Steaua AVEAU stadion! Statul l-a preluat pentru modernizare, la cererea UEFA, apoi la restituit proprietarului de drept!!
Și uite așa au găsit banii pt a acoperi datoria clubului privat. :-))) Vedeți ce simplu a fost!? :-))) Însă una-i una, alta-i alta, jos pălăria pt cum au început acest sezon, impresionant!
Astia au pus gazon inainte sa ridice stadionul :))) Mai mare acoperisuo decat tribunele.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.