Alte știri din fotbal
Calculele făcute de Ilie Dumitrescu în Superligă: „Le dau 90% șanse”
0
Ioan Andone dezvăluie unde a câștigat cei mai mulți bani: „Aproape ca în țările arabe” + „Iar asta nu am mai spus până acum”
0
Ilie Dumitrescu, val de critici după Csikszereda - FCSB » A avut un singur remarcat
1
Robert Ilyeș: „Asta e slăbiciunea FCSB-ului. I-am studiat și am lucrat două zile la antrenament”
0
Știri din fotbal internațional
Două dintr-un foc! Meciul care a decis primele retrogradate matematic din Serie A
0
Mirel Rădoi a pierdut și al doilea meci în Turcia!
22
Craioveanu, sunat de scouterii lui Sevilla FC! Se pregătește transferul internaționalului român: „Pas uriaș pentru el”
0
Marko Dugandzic va fi liber de contract din vară
0
Lifestyle
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
8
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
15
Andreea Hanca a atras toate privirile la Liga Liceelor » Motivul apariției neașteptate în Polivalentă
3
Jucătoarea de tenis care a pozat în Playboy divorțează după 16 ani: „Diferențe ireconciliabile”
10
Ștefan, bărbatul din Brașov care a murit acasă după ce s-a prezentat la UPU ...
Libertatea
Momente de groază într-un cimitir din Slovacia. Familia a auzit zgomote din ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Cum fac față vecinii bulgari la creșterile de prețuri după trecerea la ...
Libertatea
Deci iti dai seama cat de bun e Pacurar asta daca vine de la o echipa care acum joaca la matineu :)))) Super forta transferul asta, nu mai exista jucator ca Pacurar in toata Europa hahahaha. Rapid si CFR cumpara pe banca jucatori care chiar inseamna ceva, iar steaua ia d-alde dorel stoica, pacurar, stanca :))))) bune transferuri tot asa, speram sa auzim de falemi si semeghin pana se pleaca in cantonament :))))
daca astea doi sunt din lotul de 6 transferuri anuntate de gegel minciunel inseamna ca suntem rau de tot!nu putem termina nici pe 4!!!!
Pacurar e bun in sfarsit un transfer ca lumea iar Stanca?...pararea mea e ca Zapata va fi pus pe liber!!
Pacurar- foarte bun. Stanca a avut un sezon bun. Probabil Zapata va pleca, ca si Vatca. Vor ramane Tatarusanu, Lungu si Stanca.
toate panaramele vin la steaua!ceilalte vad ca se intaresc si steaua fata de jucatorii care deja au plecat se "subtiaza"pentru ce ne trebuie stanca?zapata si tatarusanu au cinci clase peste el!pai daca vrem campionatul nu o sa-l luam niciodata cu stanca,pacurar si chiar d.stoica.daca asta este "mina"lui piti inseamna ca s-a prostit rau de tot!!!
Pacurar bun,dar Stanca ce sa faci cu el ? E deja Tatarusanu,Zapata si Cezar Lungu.
wow ,pacurar e super bun jucator ,nu prea sunt genu asta de jucatori in liga 1 ... care sa dea pase frumoase ... stanca ? e stâncă ,mai bun e vîtcă
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.