Alte știri din fotbal
Momentul care a stârnit hohote de râs în studio și l-a făcut pe Raul Rusescu să exclame: „Vai de capul meu!”
0
David Miculescu a răbufnit: „E o umilință! Dau și un exemplu absurd acum”
1
Ironia supremă! Faza serii pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj
1
Daniel Pancu a început să țipe la flash-interviu: „Eu acum am aflat! Nu e egalitate!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
Bai antistelistilor. Jucati si voi la vremea respectiva fotbal(prin B, prin A), de ce nu ati reusit voi o astfel de performanta. Asa ca ciocul mic. Tot Steaua a jucat in anii 2000 o semifinala de Uefa, asa ca... Ciocu mic si joc de glezne. Rezultatele mari raman si cu siguranta ca asta este un rezultat fabulos.
ati citit voi careva pe undeva sau ati vazut careva pe undeva sa se scrie asa ceva de dinamo DEDICATIE PENTRU BORCEA
iarasi..? ne-ati innebunit cu amintirile astea..!! avem sportivi mai valorosi care sant cunoscuti in lume si au avut mai mari rezultate..astea unde sant..?penibili..!!
INTOTDEAUNA SUPERIORI !!!!!!!
peste 20 de ani la fel o sa se reuneasca deaconu, lovin si compania sa aniverseze bricheta.
valoare??? cu honved si laponii aia din lahti?? :)) nu iti trebuie prea multa valoare! singurul adversar adevarat a fost barca! si un pic anderlecht... si bulan ca erau englezii suspendati! :D in rest...respekt!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.