Alte știri din fotbal
6 lucruri care nu s-au văzut la TV » Ce au strigat fanii veniți la Constanța după ce elevii lui „Pancone” și-au asigurat prezența în play-off!
0
Fără precedent! Becali anunță „cutremurul”: NU se va mai prezenta FCSB la ultimele două meciuri?!
22
Ianis Zicu a făcut show la conferința de presă: „Cei din camera VAR ar trebui suspendați 20-25 de etape”
1
Lui Daniel Pancu i s-a făcut rău după Farul - CFR Cluj: „Aceste lucruri i-au afectat starea de sănătate”
2
Știri din fotbal internațional
Ce notă i-au dat italienii lui Cristi Chivu, după Inter - Genoa: „Nu era clar că se va întâmpla asta”
0
Inter pune pansamentul peste rana din Liga Campionilor cu echipa lui Dan Șucu » Succes cu Genoa și 13 puncte avans față de AC Milan
0
Dennis Man, un nou gol în campionatul Olandei
1
Show total în Borussia Dortmund - Bayern Munchen » Cinci goluri într-un meci de poveste
0
Lifestyle
Sydney Sweeney, apariție incendiară la meciul din Europa! » Vedeta de la Hollywood a coborât pe gazon, a bătut un penalty și a celebrat ca Bruno Fernandes
0
Prezentă la Sanremo, strănepoata lui Lamborghini se plânge de „petrecerile bilaterale”: „M-am culcat la 4:30!”
4
Despărțirea momentului în Formula 1 » Pilotul părăsit de iubită: „Valorile noastre erau diferite”
1
Soția titularului de la FCSB, la prima apariție pe Arena Națională » Cum a fost surprinsă în tribune
2
Ce zboruri dus-întors București-Tel Aviv pot fi anulate după ce Israelul și ...
Libertatea
„Fiecare pilot avea un nume”. Culisele atacului israeliano-american asupra ...
Adevărul
Ovidiu Stângă a povestit cum e în Qatar, după bombardamentele de azi: „Nu ...
GSP SPECIAL
Ayatollahul Khamenei este mort. Israelul are o fotografie cu cadavrul lui. ...
Libertatea
Lasa-i in pace, o sa vedem sambata ce o sa fie pe teren! Sper din tot sufletul sa bata pe Steaua!
Ati si uitat de meciul cu Bv cand ati primit un "cadou de craciun" de la Nica????? Cat zicea gigi ca e un penalty in Liga 1???Oare de unde stie el pretul ????????????? Hm e revoltator stelistii vorbesc de arbitraje corecte...................................
Scot si astia un articol anti-steaua si hopa sariti in sus. N-ati vazut cate au fost impotriva CFR-ului? Ii bine cand iti ataca miticii echipa, nu?
De ce nu semnezi "articolul" asta mai autorule nerusinat?
Esti penibil!
Ai dreptate. Dar cu Gsp ne-am lamurit in privinta obiectivitatii.
Se va termina egal.
Trebuie avut in vedere ca sa gresit impotriva CFR-ului de 2-3 ori pe meci, si asta inseamna ca sa DORIT ACEST LUCRU.........nu a fost doar un accident................................2-3 accidente in 90 de min sunt cam multe........Hai CFR!!
m-am uitat sa vad cine a scris acest articol dar nu a avut curajuk sa-l semneze.seamana cu o comanda primita de d.radulescu(spagar recunoscut!!!),d.nanu sau stucan(si ei spagari ).oricum pe unul din ei ii intreb"CIT A PLATIT MUTESAN SA SCRII UN ASTFEL DE ARTICOL????oricum ziarul gsp se face de ris cu asemene ziaristi!!!!!
Bravo daca intr-adevar ai facut toate deplasarile astea, desi pe net toata lumea a fost cel putin de 2 ori in Dubai, iar in realitate vai s-amar... Ma rog, sa spunem ca mergem pe incredere. Pt mine, pe orice stadion am fost si oriunde voi mai merge in viitor, cel mai important stadion va ramane cel din Ghencea! Acela e Mecca-ul tuturor stelistilor adevarati, e Santiago Bernabeu al universului meu/nostru. Si la cate amintiri am de pe Ghencea, si o vizita pe Wembley ar fi aproape nula in comparatie cu el.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.