Alte știri din fotbal
„Tot respectul pentru Sabău, dar...” » Cristiano Bergodi dezvăluie cum a transformat-o pe U Cluj: „Erau cu moralul la pământ!”
0
Câți bani a investit Dan Șucu în transferuri la Rapid sezonul acesta: „Nu e fericit”
0
Avertismentul fostului jucător de la Rapid: „Am văzut discuția dintre Dan Șucu și fostul lider al galeriei. Dacă apare o răceală, echipa suferă”
0
Omul care a luat 10 trofee în Ghencea mai crede în FCSB: „Trebuie să le lege!”
0
Știri din fotbal internațional
Cremonese - Inter, duel în runda 23 din Serie A » Echipa lui Chivu se poate distanța în fruntea clasamentului
0
Real Madrid - Rayo Vallecano, în runda 22 din La Liga » „Galacticii” sunt în urmărirea Barcelonei
0
Demitere de antrenor în Serie A! Reușise doar o victorie în 23 de etape
0
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
Ba ati furat si in tur la Tg Mures cu Istvan Kovacs ca in codru. :Burleanu a fost consilier politic la Cotroceni pt partidul care finanteaza ilegal din banii publici prin coruptie pt Tg Mures. Rezultat viciat si in tur la Tg Mures si in seara asta. HOTIE POLITICA .
la Axente a fost penalty mai clar.
: Burleanu a fost consilier politic la Cotroceni pt partidul care finanteaza ilegal din banii publici prin coruptie pt Tg Mures. Rezultat viciat si in tur la Tg Mures si in seara asta. HOTIE POLITICA .
Sunt Stelist si spun ca Craciunescu a imbatranit URAT. Ma bucur ca Presedinte al arbitrilor avem un strain, daca-l aveam pe Craciunescu jucatorii se uitau pe vremea lui cum sa dea mingea in mana adversarului in careu si nu sa joace fotbal. Deci sa taca Craciunescu, va rog pe viitor sa luati opinia unui arbitru integru, Porumobiu este un arbitru integru, Craciunescu NICIODATA nu a fost.
Steaua a fost furata flagrant in ambele meciuri cu ASA. Este inadmisibil ca o echipa (ASA) sa fie favorizata in absolut toate meciurile iar Steaua furata in aproape toate meciurile. Este mai mult decat evident un campionat stabilit de bordasii cu fluier alaturi de conducerea CSA . E mai mult decat un furt pe fata e talharie din moment ce ASA are vreo 18 puncte aduse numai de fluierasii mituiti.
Galca e prea moale pentru Steaua. ASA a meritat victoria, nu are rost sa ne legam de un presupus hent in careu sau de arbitraj. Steaua atat poate in momentul de fata.
NU dar n are rost sa jucam pe un asemenea arbitraj.deci poza e incredivila zici ca este un trucaj, arbitru aditional la un metru de faza, nu vede nici fault nici hent ..eu asa cva n am pomenit ,zici ca poza este o caricatura ca nu este reala
Expiratii (batraneii) de la ASA spera ca ii vede cineva in Europa. Ei... ii vede unul din capii de serie din prima etapa preliminarie. Dar ii vor uita pana se intorc acasa.
Mult succes un preliminarii! Gigi nu merita banii. ASA ia ceva milioane si da 0.3 la jucatori. Castiga afaceristii. Nimeni nu are fata de CL. Stelei ii sade bine in EL.
ASA, a avut penalti clar in prima repriza când Axente a fost busculat si trantit la pamant in timp ce a primit mingea !!!! Asta nu au vazut astia care scriu articolul ??? As vrea totusi sa felicit arbitrajul care a gestionat bine un meci greu ! M-am indoit de Gaman , iar acum imi dau seama ca a facut ce a facut INTENTIONAT, in meciul Dinamo -Pandurii !!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.