Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, declarații noi despre Bergodi și bătaia din CFR - U Cluj: „Zicea doar că-l omoară!”
0
Turcul care crede în steaua lui Daniel Pancu: „În cinci ani va putea fi la Beșiktaș”
0
Oțelul - FCSB, ultima șansă pentru play-off » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
„Ne-am făcut de rușine!” » Damjan Djokovic, sincer la meciul 200 pentru CFR: „Acum avem miros de play-off”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
VIDEO. Metoda folosită de trei români pentru a fura bani de la americani. ...
Libertatea
Rezerviști inapți, mobilizați anul trecut. Cum a fost modificată legislația
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Epstein a dus o româncă de 20 de ani „foarte drăguță” la Palatul ...
Libertatea
La ce club mare ai mai vazut tu asa ceva?
ce tzeapa ba retardatule singurii care-si iau tzeapa din toata afacerea asta sunt suporterii stelisti , nu inteleg ce e asa ofuscata coana mitza in gsp cel putin raportul articolelor pro/contra steaua e de vreo 20/1 , mitza biciclista s-a suparat ca a fost luata peste picior ea personal
NU stiu...am fost o singura data acolo..deci chiar nu cunosc. Cum am mai spus..nu locuiesc in Germania.
Ceva off-topic, fara legatura cu articolul asta, de care tocmai am aflat: pro(st)sport si GSP, ramase fara acreditari la actiunile Stelei! Se pare ca responsabilul e Stoica. Pt asta: un MARE, MARE B-R-A-V-O, Cartonel! Primul lucru cu adevarat inteligent facut de mult timp incoace! Pt "jurnalisti"(observati, rogu-va, ghilimelele): AHAHAHHAHAHAHHAH! Ce bine-mi pare ca ati luat teapa! Sa va invatati minte sa mai atacati Steaua in halul in care o faceti de o luna incoace, TOTAL NEMERITAT, si pt ca v-ati dorit sa iesim din Europa! Bis, bis: AHAHAHHAHAHHA!
Nu e nici un orasel acolo :)) este o zona care se numeste Fröttmaninger Berg.Oraselul este mai spre nord si se numeste Garching,adica orasul in care locuiesc eu :)))
LOL...ti-as arata si fotografii cu mine de la eveniment..sunt sigur ca am acasa vreo 2-3 ... insa avand in vedere relatia dintre noi....voi spune pas :))))
Bă da m-ați innebunit cu biserica voastră. Google.de, maps, bifați să se vada ”satelit” și mariți pana la 20 de metri. Or să vă apară ambele în imagine
Ba..eu ti-am explicat... eu nici macar nu stau in Germania... am fost la mai multe meciuri pentru ca am primit bilete si am avut ocazia sa merg cu niste amici in nenumarate randuri. Iar normal ca nu aveam cum sa vad biserica ... pura intamplare a facut sa fiu invitat la o nunta a unui coleg...care a facut cununia civila acolo. Daca nu ma insel e din Frottmaning ( el sau sotia lui ) sau ceva de genu..asa se cheama zona aia. Vezi ce mica e lumea? :)))) In rest..nu trebuie sa-mi dovedesti nimic. Eu nu-s vaalah.
Chiar daca exista....asta nu inseamna neaparat ca tu ai fost in ea :)))))
Hopaaaa...ce avem noi aici? :))))))))))))))) www.flickr.com/photos/leidorf/8282320099/ Hai DUMBzilla ...explica-mi cum e posibil asa ceva? :))))))))))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.