Alte știri din fotbal
UEFA l-a exclus de urgență din Europa League pe Andrei Chivulete!
5
Farul a făcut al 5-lea transfer » Fotbalist de națională, venit din Rusia
0
„Merită aplaudat” » Prima reacție a lui Cristi Borcea, după ce Eddy Gnahore s-a înțeles cu FCSB
3
Corvinul Hunedoara mai face un transfer înainte de Superligă! A semnat cu un fundaș central
0
Știri din fotbal internațional
3 detalii înainte de Vitebsk - Universitatea Craiova, debutul în preliminariile UCL
0
Ovidiu Ioanițoaia și Raul Rusescu, dezbatere aprinsă în direct: „Nu specula! Nu a reușit nici un dribling” / „Ei trei nu au produs nimic!”
0
Radamel Falcao atacă după eșecul Mondial: „E o rușine că fotbalul nostru încurajează lenea și mediocritatea!”
0
„Când îi vezi jucând, îți vine să vomiți” » Fostul campion mondial, discurs devastator la adresa Braziliei
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
2
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
33
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
8
Prețurile petrolului au crescut cu aproape 6% după anunțul lui Donald ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Donald Trump rupe armistițiul cu Iranul: „Sunt gunoaie. Ar folosi o armă ...
Libertatea
Și, nu doar lui Jiji i se rupe de Steaua și de performanțele ei.
Si eu ma bucur ca am tinte-animale ca tine ... pe care sa le impusc in cap ... cand am chef ...:))
Asa te vreau fiule....ma bucur ca mai am soldati ca tine!
poate sa fie si nevasta ta , sau a noastra ... dupa caz , sau dupa fiecare caz !
pai daca marea echipa a stelei nu a mai castigat nimic ( nu ma refer la meciurile cu gloabele de la dinamo ) , atunci ce rost are sa-i mai tina ! ori ii vinde si baga banu la buzunar, ori aduce unii competitivi pt europa ! in rest , gargara ! dar stai calm, o sa-i vezi pe toti la iarna cu coada-ntre picioare inapoi pe la steaua, pandurii, dinamo si alte alea ! asta de mari jucatori ce sunt ! mari intr-un campionat modest, sa nu zic inexsitent si in rest ,,,,,, praf
As fi surprins sa fie adevarat. Nu din partea ciobanului, ca ala e in stare de orice, dar nu vad de ce ar accepta Keseru sa se duca in Arabia, la varsta asta, pe asa diferenta mica de bani, mai ales in conditiile in care a jucat in ultimii 10 ani in Franta, pe salarii bune. Daca stirea se dovedeste a fi adevarata, inseamna ca Keseru este un do bi toc.
Bah ... eu nu va inteleg deloc ...:)) Voi ar trebui sa fiti fericiti daca se numeste FCSB ... ca ati zis mereu ca Steaua nu e alui Becali, si alte autisme de acest gen ...:)) Lasati-ne pe noi sa ne plangem de nume ...:)) Eu am o problema cu numele asta FCSB (atrat timp cat nu este necesar) ... dar nu inteleg care e problema voastra ... a ortacilor mapnisti? ...:)) Deci subiectul este VALID ... calitatea voastra morala de contestatatar lipseste cu desavarsire ...:))
hahahahaaaaa abia astept confruntarea Marius Nicoale- Tucudean ; o sa ma pis pe mine de ras :))))))))))))
vinde Gigi SRL tot. i se rupe lui Gigi de Steaua si de perfomante.
dar tu de soarta cui esti interesat?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.