Alte știri din fotbal
Internaționalul din lotul lui Mircea Lucescu a fost schimbat în minutul 27 » Mihai Stoica: „Greșeală gravă de poziționare”
0
Pe cine poate chema Mircea Lucescu în locul lui Ionuț Radu? Surpriza, rezervă în Superliga
0
Final în Hermannstadt - Botoșani: Dorinel l-a umilit pe Croitoru! Clasament în play-out
3
Alertă: Ionuț Radu, OUT de la lot?! A venit primul diagnostic, după meciul de coșmar de azi
10
Știri din fotbal internațional
Fiorentina - Inter » Deschidere de scor după câteva zeci de secunde
0
Real Madrid - Atletico, derby în La Liga » Echipele de start
0
Pep Guardiola, reacție nemaivăzută în finala Cupei Ligii Angliei! Scene rare pe Wembley
0
Oh, Really! City a răpus-o pe Arsenal în 5 minute pe Wembley și și-a adjudecat primul trofeu al sezonului: O'Reilly, eroul lui Pep
6
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
15
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Instructorii ucraineni trimiși în Orientul Mijlociu, „șocați” de tactica ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
„Probabil că o să mor pe scenă” - Interviu cu cel mai tânăr solist și ...
Libertatea
TROMPETA DINAMOVISTA urla pe aici ca portarul acesta a fost blat in finala, fiind deja luat de becali. si acum aflam ca se vrea la dinamo ?? inca o dovada ca dinamo e satelitul stelei
Atunci poti sa-i cauti mustiucul si sa sufli in trompeta asta cit iti place :)))
O trompeta de portar tocmai pt bun pt New Dinamo Insolvent si fara bani.
incapacitatea de a grai, din penultimele tale 4 comenturi, ma faceau sa cred ca nu sunt decat 2 ipoteze viabile : ori nu esti umanoid, ceea ce insemna ca apartii altei ramuri a regnului animalier, cel mai probabil specia hominide, ori esti umanoid, insa doar o vetusta si arhaica veriga, de undeva din sfera precambrianului pretimpuriu, sau, mai pe scurt, o era anterioara epocii pesterii, ca sa ma intelegi si tu. ciao, baga stelute, succesuri.
ontopic - din informatiile mele se pare ca dinu vama i-a convins pe yazalde, boldrin si vincent laban. intr-adevar, in asta seara si maine sunt programate discutii pentru veselovsky si patrice feussi, care deja are un precontract semnat cu Fc Dinamo, dar nu pentru a semna un contract ci pentru a nu mai solicita legitimarea la club, acest transfer nefiind agreat de noua conducere. pana vineri se finalizeaza discutiile despre lotul ceahlaul. am inteles ca nu mai sunt doriti decat 2 din cei 4 initiali. de fapt de la bun inceput erau vizati doar 2 : doru popadiuc si vlad achim sau cum ii zice aluia. capitanul ceahlaului. doi mijlocasi buni. la chitosca si sorin tabacariu s-a renuntat. sincer, l-as fi luat si pe sebastian chitosca, e un mijlocas de fier si foarte ofensiv, cu o buna tehnica in regim de viteza.
sa cereti la gsp sa nu mai cenzureze ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Un portar devine bun si datorita echipei si mai ales blocului defensiv....sa nu uitam ca in ultimul timp mari portari ai Europei au luat multe goluri in meciuri decisive ....nu din cauza lor exclusiv !
Te obsedeaza Steaua, asa-i? :)) *** ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.