Alte știri din fotbal
Pavel Badea a intervenit după ce Curtea de Apel a respins apelul depus de CS Universitatea Craiova: „Asta urmează”
0
Universitatea Craiova, echipa lui Mihai Rotaru, prima reacție după decizia în privința palmaresului: „Mergem la Înalta Curte!”
2
Costel Gâlcă, refuz categoric în conferință: „Abia apoi vorbim”
0
Jucător cu peste 100 de meciuri în Superliga, ajutor pentru Dinamo lui Bratu
0
Știri din fotbal internațional
Un celebru director sportiv, cucerit de Chivu: „A făcut magie! Va fi antrenorul lui Inter pentru următorii 5 ani”
0
Pep Guardiola, pus la colț după discursurile sale politice anti-Israel: „Mai bine s-ar concentra pe fotbal”
2
Flamengo avertizează: „Vinicius? Nu ar trebui să le plătim nimic celor de la Real Madrid” + Real vrea o vedetă de la Liverpool
0
Bătaie mare pentru Dorin Rotariu » Clubul favorit să-i obțină semnătura: ar fi coleg cu un român
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Scrisoarea unui șofer către polițiști după ce a fost amendat pentru ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Criminalul român care a ucis două escorte în Italia a folosit un cârlig și ...
Libertatea
mi-a iesit biletu ala de ieri miza 20 lei castig 1034 lei pfff ce bulan am avut la eintracht-Hertha PSF X pauza 1-3 final 4-4 3-4 min 90 4-4 min 90+2
Salut, vezi Stanleybet cod 234702, cod castigator 136046 PSV - Feyenoord / 12 BVB - Wolfsburg / x2 Gladback - Werder Bremen / 1x Ajaccio - PSG / 2 Ingolstadt - St. Pauli / 1 94 Ron, in conditiile in care pentru toate 5 bilete am pus 100. Deci am iesit pe minus cu 6 Ron. :) Pe trei din celelalte 4 bilete m-a scos cate un meci. :(
cu șerpi Boa ! : )
Salutare omule ,ai scos pana la urma ceva aseara????
O jungla fara vegetatie.
Problema cea mare a romanei este ca a ajuns un fel de jungla, statul fura, lumea fura, statul inseala, lumea inseala, totul pleca de la coruptii care chiar ei fac legile, de asta nici economia nu merge .
Lasa ca e mai bine acum, doar prostii se plang .
Eu de fapt am vrut sa fug inainte de 89, am avut un prieten care a fugit si a ajuns in Belgia, eu a trebuit sa merg in armata .
Acceseaza linkul postat de mine si terminati cu tampeniile.
Mai puti a vâcar bă ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.