Alte știri din fotbal
Nu e Hagi! Propune un alt nume de selecționer după ce Mircea Lucescu a ratat calificarea la Cupa Mondială
0
Au făcut scut în jurul fotbalistului prăbușit al naționalei, după Turcia - România: „Săracul...”
0
Fără cenzură! Gigi Becali, declarații revoltătoare la adresa unui jucător al naționalei
0
Stupoare în direct » Gestul făcut de Burleanu după meciul de la Istanbul l-a contrariat: „Nu mai stai, frate”
0
Știri din fotbal internațional
Știm cum arată și barajele intercontinentale pentru Campionatul Mondial 2026
0
Nemții semnalează și ei marea slăbiciune a tricolorilor: „Românii n-au fost în stare...”
0
Mbappe arată slăbiciunile Braziliei lui Ancelotti » Îngrijorare din cauza lui Raphinha
0
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
17
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
"Mihai Mironica,ce ai cu Steaua? Vad ca nu mai poti de grija Stelei,ce face si cum face! Zici ca nu esti FCSB-ist dar ceea ce faci te demasca. Ai dat in toti adversarii si rivalii FCSB-ului,Dinamo,Craiova,Rapid,CFR,de Steaua nu mai zic,ai facut o adevarata obsesie(!!!),zici de toti ca sunt ba clone ba niste bolsevici infiintati de securisti,militieni,s.m.d.Sa nu mai zic ce abjectii ai putut spune=scrie despre suporterii si fanii acestor echipe,dar pe FCSB o tii in brate ca pe un bebelus nou nascut. Sa fie adevarat ceea ce spunea Radu Banciu despre tine,ca esti lingaul lui Becali,ca esti unul dintre aceia din presa care îi sunt servili lui Becali? Ca altfel nu-mi explic cum de o tii in brate pe FCSB cu atata grija si tandrete,iar pe toti ceilalti îi ataci la modul cel mai abject,pe Dinamo,pe Craiova,pe Rapid,pe CFR ,si mai ales pe Steaua,toti sunt niste nenorociti numai FCSB si Becali sunt demni de respectul tau. Acum incep sa-l cred pe Radu Banciu cand a zis despre tine ca esti un *** a lui Becali,nu mi se mai pare exagerat limbajul pe care il folosea cand vorbea de tine. Avea dreptate Radu Banciu cand spunea:"Pai daca nici eu nu-l cunosc pe Mironica,nimeni nu-l cunoaste mai bine ca mine pe Mironica.Pai daca nici eu nu mai stiu ce se intampla la Pro. Cine era *** de serviciu a lui Becali.Daca ma apuc sa vorbesc de Mironica,cine e Mironica.." Atunci spuneam ca Banciu exagereaza,acum tind sa-i dau dreptate. Vorba lui,daca nici el nu stie,daca nici el
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta a fost Nea Puiu, ii era teama, ce vor zice restul jucatorilor daca va pierde o minge, daca va rata un penalty, daca i se vor fura banii de la acel magnat, l-a preocupat tot timpul parerea celor din jur, poate din cauza asta a reusit ca sportiv si apoi ca antrenor.
34 de ani mai târziu, Steaua a promovat în Liga a 3-a. Fain!
titlu deGSP: "Onor la General!" Ma duc putin sa *** si revin.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.