Alte știri din fotbal
„UEFAntasticul” din Steaua - Rapid, dat dispărut de Poliție, apare pe teren, înconjurat de vedete!
0
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion
0
Gică Hagi a numit naționala-model pentru România în mandatul lui: „Ți-o zic imediat!”
1
Noi detalii despre negocierile dintre Steaua și investitorii interesați de club » MApN: „Un aspect rămâne cert”
2
Știri din fotbal internațional
Gestul uriaș făcut față de Cristi Chivu de unul dintre căpitanii săi: „Asta arată ceea ce înseamnă el la Inter!”
0
«Regele Soarelui» anunță: „Mâine depun candidatura! Ar putea fi și ultimele alegeri din istorie la Real Madrid”
0
UEFA l-a exclus pe viață din fotbal » Antrenorul care își filma în secret jucătoarele în vestiar și la dușuri, pedeapsă maximă
0
Jurgen Klopp, dorit de unul dintre cei mai bogați oameni din lume: „Mi-ar plăcea să-l conving să vină”
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
3
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Numai Jiji nu semnează, el este îndrumător! :))
Nu cred ca poate semna, el urmand sa fie suspendat pt ca n-a lasat jucatorii la Nationala :-) Acum ce face, ii lasa pe ... NationalA?! :-)
Il face pompier pe M.M. si va avea, astfel, dreptul de a sta la marginea terenului!
Pai nea helmuthe, matale poți semna doar pentru imaginea deteriorata a firmei, dacă vine vreun control sau necaz gigelul plătește ca popa, că-i om duhovnicesc. Mai bine îl sunai înainte de declaratie pe reghe. Ca de aia aveți celulare:))
Asta e spiritul celor cu *** care umbla pe langa nea jiji!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
semneaza Tusierul
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.