Alte știri din fotbal
Reprobabil! Ce au putut să scandeze suporterii celor de la Oțelul Galați, în ziua în care „câinii” au fost loviți de tragedie
0
Oțelul Galați - Dinamo, duel tare în etapa a 3-a » Ocazie mare pentru „câini”!
10
Ce a spus Bogdan Andone după FC Argeș - Csikszereda: „Mi-a fost frică de căldură”
0
Robert Moldoveanu, reacție emoționantă după golul victoriei marcat cu Csikszereda: „E pentru nea Gogu, parte din familia mea”
0
Știri din fotbal internațional
Gigi Becali „l-a tăvălit” pe Târnovanu, MM Stoica are alți doi „clienți” după Auda - FCSB: „Nu pot să-mi dau seama”
0
MM Stoica a țipat în direct, după dezastrul de la Auda: „Punct. Aici s-a terminat. Mizeriile astea îmi fac mare silă” + Ce spune despre viitorul lui Baciu
13
Vozinha nu poate debuta la noua echipă din cauza unei reguli bizare și a numelui de pe tricou
0
Gianni Infantino pregătește CM 2030: „Va fi cel mai frumos Mondial, în țara unde mă simt ca acasă!”
0
Lifestyle
Așteptarea a luat sfârșit: astăzi s-a jucat primul meci în Sala Polivalentă din Tulcea! Imagini spectaculoase
3
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
6
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Nicușor Dan nu a numit niciun ambasador la post de când a devenit ...
Libertatea
Un vlogger american impresionat de România dezvăluie de ce riscăm să ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Un bucureștean, care a fost mușcat de un șobolan pe stradă, va primi ...
Libertatea
alcenat e cel mai bun fundas dreapta din RO daca nu ma insel devine liber din vara? guilherme e ok doar daca pleca Lato. matel? nu vine, o sa ceara nicu laie o suma exorbitanta alcenat ar fi peste georgivesky dar oricum sunt doar zvonuri.
Cand il vad pe JJ cu ochii belitzi spre te miri ce fituica,mai ca-mi vine sa devin meloman,mi se face mi-la si si-la....un delincvent lasat in libertate este o amenintare potentiala la bunul simt...astept provincia,sau pe vaalah,aparatorul ingerilor!
Avand in vedere cum au jucat pe acolo pe unde au ajuns astia, ma bucur enorm ca nu au ajuns la Steaua sau ca "Steaua i-a ratat" (pun intre ghilimele pentru ca unii din "lista" asta nu au fost NICIODATA doriti de Steaua dar ma rog, presa asta extrem de corecta si serioasa a scris despre treaba asta asa ca trebuie sa credem, nu?). Nu avem nevoie de gloabele astea cu pretentii, avem nevoie de jucatori tineri si muncitori care au posibilitatea sa creasca nu de fotbalisti tip "Sanmartean" care s-a nascut obosit si blazat.
Ehe, vrabia...Mihai Viteazul și berbecul...Jiji Războinicul!
matwa,ci0ara nesatula de matwa
esti proost de bubui
Si un titlu ce mi-a redat zambetul pe buze :))))) era sa si uit ce simt cinic al umorului il au britaniici astia : Campania anti-români în Marea Britanie se intensifică. De la invazia celor 29 de milioane de “bulgmâni” la extratereştrii care arată ca Victor Ciorbea auzi..”Bulgmanians..” :))) sunt simpatici, da-i dreaq :))
sper ca nu-i vand la penal,nu-i nebun niculaie
nici nu a iesit cibanu bine si ati si inceput sa ii puneti poza peste tot
iar ce vrea acuma, nu cred ca e disponibil. si astra si petrolul trag la podium, vor sa joace in cupele ioropene. si nici nu sunt niste cluburi care au nevoie de bani. este alta fumigena. cum drac' ca steaua vrea mereu de la contracandidate. dece nu ia de la sageata, viitorul, corona ? aia vnad ieftin.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.