Alte știri din fotbal
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Ministrul de Externe maghiar, intervenție la două cluburi din Ungaria, ...
Libertatea
STEAUA NU O SA TREACA DE CRAIOVA,VENIM SA VA STRICAM SARBATOAREA;SUNTEM ANTII-BUCURESTI,ANTI CAINI,MILITARI SI TIGANI
da are palmares mare...cupe nulte campionate multe si majoritatea furate.te poti lauda.ca doarasa stiu stelistii sa se faca de rusine.poi ei si`au lau tobe multe pentru ca nu stiiu canta macar tobele sa se auda daca ei nu se aud:))si nu stiu canta.
@lebon:tu spui "Steaua=tarani..."" cand la cativa km de Craiova se construiesc inca case din chirpici...ha,ha,ha!!!
Rapidistilooor,nu va puneti la mintea la oi, ca nu gandesc..deloc ..1 pentru meciul cu Hajduck pana ieri la pranz sau vandut in jur de 6-7k bilete, cred ca o sa fie in jur de 10k azi . Cand Rapid va domina si in teren si`n tribuna ,ati plans ca va furat rapidu`.. iIn ultii 3ani, ne-ati mai batut ?
daca vor aprinde torte stadionul sa le fie suspendat de catre comisia de disciplina an tocmai ca si Rapidului...
@sucres72 De ce ti-oi risipi tu timpul cu comentarii inutile si ilogice, lipsite de orice substanta. Vrei sa-ti enumar 10 fotbalisti tigani din echipa stelei din ultimii 20 de ani? Vrei sa mergem impreuna pe Ghencea sa vezi cati tigani aveti? Diferenta dintre noi e reprezentata de galerii. La voi, nu exista!!!
samba de culoare...
da, se bate samba in giulesti... samba tiganeasca...
ce amarati....da despre faptul ca in Giulesti se canta non-stop la fiecare meci, de ce nu mai scrieti mah jurnalisti impartiali ce sunteti?? PENIBILILOR!!!!!
Stroboscoape (Flash-uri) Stadion !!! Durata : 60 secunde Dimensiuni : 20mm x 60mm (cat o bricheta) 1- 9 bucati = 10lei/ bucata Peste 10bucati = 8lei/ bucata Detalii & comenzi : 0730.337.745
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.