Alte știri din fotbal
Eșec evitat de pe linia porții: CFR Cluj a avut noroc cu Dinamo. Rezultat pentru titlul altora
19
Turcul Topal, impresionat de românul de 20 de ani: „E un talent special, abia la jumătate din capacitatea lui”
0
De maestru! Pasă de gol absolut magnifică în CFR Cluj - Dinamo
4
Omagiu în Gruia pentru Mircea Lucescu: Dinamo și-a modificat tricourile de joc
4
Știri din fotbal internațional
Ionuț Radu a fost zdrobit pe teren propriu de penultima din Spania » A luat primul gol în minutul 4: cât s-a terminat
0
Ce diferență! Cum a arătat la Galatasaray momentul de reculegere în memoria lui Mircea Lucescu
0
Continuă calvarul! » Starul din Premier League refuză în continuare operația, deși nu mai joacă din 2025
0
A refuzat premiul de MVP în Chelsea - City și i l-a oferit unui coechipier
0
Lifestyle
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
4
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
19
LIVE TEXT Alegeri în Ungaria 2026. Prezență la vot de aproximativ 80%: ...
Libertatea
O rețea de escroci, majoritatea români, descoperită în Austria. Bunurile ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Fan Courier a închis toate agențiile din țară: clienții nu vor mai putea ...
Libertatea
echipa fabricta in eprubeta la buda( nicidecum pesta), patronata de anti romanul arpan paskady va disparea la fel de repede cum a si aparaut, fiind o echipa mediocra, fara istorie si fani, desi paradoxal a fost infiintata acum mai bine de un secol, aceasta echipa sustina in mare parte de carutasi asiatici platiti cu cate-un sandwich si-un cola si-a imbogatit palmaresul ajutata politic si dupa ce arpan paszkady a sponzorizat campania basista, acum, cand portocalele mecanie sunt la pamant si ce fura, sau the blatistii, cum ii numeste presa internationala, sunt si ei jos de tot, spre anonimat!:))
mie personal imi place mult cojocaru. nu stiu de ce se zice ca steaua nu are portar tanar, nu stiu daca buzbuchi este mai bun decat cojocaru sau doar a avut sansa sa joace titular meci de meci pt ca se afla la o echipa mai mica ...
Tinere, vezi ca asta-i fotbal adevarat, nu fotbalul tau pe calculator. Radut o sa fie deep lying playmaker cum zici tu cand o sa aiba cu vreo 10 kile mai mult. Iar alea 10 kile sa fie muschi
Nu-i rea ideea gsp-ului cu echipa de tineri, dar nu poate fi pusa in aplicare prea curand la un club profesionist, de oriunde ar fi, toate cluburile mizeaza si pe "batrani". Asta-i asa, de joaca, sa zicem. Bine, let's play along then: merg cei 7, dar mai merg si inca 3, pe care i-ati uitat - Cojocaru ca portar, Parvulescu(24 de ani, ca si Gardos) sau Lupu ca fundas stanga si Puscas ca mijlocas defensiv. Sunt variante la fel de bune ca si cei propusi de voi, doar ca...ii avem deja! Bun, avem 10, ne mai trebuie 1: varful impins. Aici e foarte buna varianta FATAI. Si gata echipa de tineri :).
ce scouteri grijulii sunt acesti sclavi, pardon ”ziaristi” de la ghesepe :))) maine-poimaine se duc si pana in brazilia sa analizeze pt steaua lor :))) oricum daca toti sunt la fel de ”talentati” ca gardos atunci steaua chiar are viitor :)))))
deci becali a dat doar 3,8 milioane pe acesti tineri in ultimii 3 ani? pai doar din meciurile cu ajax,chelsea,molde si copenhaga si-a scos becali banii.
Citește măh pe mysport că ai email .
Au uitat de Cojocar ! : )))))
Vlad, tu crezi mai mult decât toţi că sunt lucruri care pot fi realizabile. Nu sunt!
daca are grija de el, Cojocaru ajunge un super portar. dar sa nu si-o ia prea rau in cap.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.