Alte știri din fotbal
Barcelona - Real Madrid 6-0, sub privirile a peste 60.000 de oameni pe Camp Nou
0
A rămas „interzis” când a văzut prima pagină: „V-am zis că e invidios pe mine” » De ce a fost numit „Criminal în serie”, după un derby cu FCSB
0
Steaua îi taie Chindiei speranțele la promovare » Clasamentul în play-off-ul din Liga 2
3
Cum explică Rapid pierderile de aproape 7 milioane de euro
0
Știri din fotbal internațional
Au folosit, curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
0
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Poti sa desenezi cat doresti. Din 10 ani de cand a venit Gigi la Steaua, in 8 a fost contestat. Din 10 ani doar in doi ani nu am fost pe primul loc pentru ca era IMPOSIBIL ! Daca te incalzeste pe tine ca n-a fost Steaua in aia 2 ani pe primul loc, sa fii sanatos, eu doar ti-am spus motivele. Ii puteai spune acelui baiat ca exagereaza, nu ca e penibil, dar tu fa cum crezi.
Spectatori* My fault:))) Urat a iesit=))))
Iubim STEAUA, si-o vom urma, oriunde in lume va juca!
Jucatori am avut acasa si in deplasare cat restul echipelor. :))
Nu ma intereseaza.Ala a spus ca si cand erati in razboi cu ciobanu' ati avut cei mai multi jucatori atat in deplasare cat si acasa.I-am aratat ca nu e asa.Si cu nu faci decat sa arati ca n-ai capacitatea de a intelege ce am scris. Reiau ce a scris el:" Si la Steaua a fost injurat ciobanul ani de zile, proteste avem de cand a preluat el echipa, echipa a terminat pe locurile 7-8, nu am luat niciun trofeu aproape 7 ani, au fost probleme imense ...si cu toate astea a fost in fiecare an pe locul 1 la numarul de spectatori la meciuri (si in deplasare si acasa). Cum vine treaba asta ca nu prea pricep..."->iti desenez?
Esti asa de prost ca nici sa citesti calumea nu esti in stare, e vorba de 28 000 de mii de bilete vandute nu de 2800 cum prost ai vazut tu, si sunt pt meciul cu Vardar Skopje nu cu Ceahlaul. Si daca ai deschis subiectu legat de cati venim noi pe stadion, stau si ma intreb daca voi la un meci cu Vardar va strangeati mai mult de 3-400 sute, asa ca mars la cotet...
daca vor sa vina oamenii la meci, de ce au pus preturile alea nesimtite pentru un meci cu cvasinecunoscutii de la vardar skopje?! sunt 3 tururi de calificare - daca de la primul meci sunt preturi atat de mari, nu vreau sa ma gandesc cat o sa coste biletul de la playoff sau din grupe!
21:30 ce ora draguta....
Sunt curios cati suporteri adunati voi la un meci cu Ceahlaul :))) 12-13?ceva de genul....
Glumesti nu?Cum sa aiba spectatori Dinamo daca echipa o sa termine dupa locul 5.O sa fie multe rezultate proaste.Negoita o sa fie contestat si el pentru ca nu a adus jucatori buni si ca salariile is prea mici.Cei cu 2000 euro salar lunar o sa joace ca si cum ar lua doar 100 euro.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.