Alte știri din fotbal
FC Botoșani - Oțelul » Duel la limită în play-out. Echipele de start
0
Ionuț Popa, omagiat de fanii Politehnicii Iași în pragul aniversării clubului
0
Steaua - Corvinul, ultimul meci al etapei #6 din play-off-ul Ligii 2 » Vine și golul 4
0
Mutare de impact! A semnat înainte de derby-ul CFR Cluj - U Cluj: „Ne bucurăm că te întorci acasă”
0
Știri din fotbal internațional
Eyupspor - Gaziantep, în runda 31 din campionatul Turciei » Debutul lui Mirel Rădoi pe banca noii sale echipe
0
Radu Drăgușin, folosit ca un bancomat » „Mulți bani au fost risipiți pentru a finanța contracte dezamăgitoare!”
0
Mesajul disperat transmis de fostul campion mondial: „Mi-aș da un deget ca să mă mai întorc! Eram bolnav...”
0
Ancheta privind moartea lui Diogo Jota și a fratelui său s-a încheiat: detaliile tragediei
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Un bărbat din Galați a filmat exploziile atacului din Ucraina: „Motorul s-a ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Locul exact din Galați unde a lovit drona rusească: un cartier de case în ...
Libertatea
victorie !!!urmeaza cazul Avicola si destramarea clubului mafiot din 6hena!!!
eu cred ca pentru Steaua este benefic ca a scapat de arogantul, dar si imbecilul de mimi. daca si reghe ar incepe sa fie mai moderat in declaratii, sa se ocupe mai mult de fotbal decat de barfe, ar putea ca Steaua sa devina o echipa mult mai placuta.
agita si ele apele in van , trebuie sa intelegi , este singura lor bucurie !
menajer :) cred ca vine domnul prodan :)
atentie procurori: banii veniti de la uefa tre' sa stea la club, nu in alte buzunare - vezi unirea urziceni / otelu
Daca seful stelei si managerul stelei sunt niste infractori. Cat timp acestia au stat la carma stelei, au comis oare infractiuni precum: spagi, cumparari de jucatori de la echipe adeverse, meciuri trucate, etc?
steaua face din ce in ce mai bine!
Nu stiu de ce s-a pus commentul ala ca replay...
Probleme pentru Steaua? Sa fim seriosi, singura implicare a lui MM la Steaua era sa se maimutareasca la TV.
Si noi suntem in asentiment cu NN si spunem in cor MULTUMIM ROMANIA! si apropo NN, KEEP CALM & GO FOR THE SOAP
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.