Alte știri din fotbal
Csikszereda a pierdut amicalul în fața nou-promovatei din Cehia
0
Ricardo Sousa s-a decis » Ultimele detalii după cantonamentul din Polonia al celor de la Petrolul
0
Mihai Stoica susține că luni va avea loc prezentarea celor doi fotbaliști la FCSB
3
Rezultatul obținut de CFR Cluj în cel de-al doilea amical al verii
0
Știri din fotbal internațional
Istorie la Mondial! Brahim Diaz a doborât un record vechi de 28 de ani
0
Franța - Paraguay » Înghesuiți în careu din primele minute!
2
Selecționerul Canadei: „Am fost echipa mai bună, dar Marocul a fost mai eficient”
0
Autorul „dublei”, după calificarea Marocului în sferturile Mondialului: „Știm unde mergem și ce trebuie să facem”
0
Lifestyle
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
6
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Donald Trump, „șocat” de faptul că zeci de milioane de iranieni îl plâng pe ...
Libertatea
Vacanță ieftină în Europa, la Mediterana. Bere mai ieftină ca în Mamaia și ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Chris Caffery, chitaristul trupei americane Savatage: „Sunt foarte puține ...
Libertatea
Bai ratatior care sinteti ratati, steaua este cea mai buna si in forma echipa de fotbal din lume.....voi nu vedeti ca echipa este formata numa din trei jucatori? gigi cel credicios, argaseala cel pupacios si ilie cel timpit?..de ce nurecunoasteti ca steaua este buna?....duminica vom cistiga cel mai cinstit campionat.....
REGULAMENTUL E ACELASI PENTRU TOTI,DACA SCRIE CA LA RECIDIVA SE DEPUNCTEAZA ASTA E,CE BRICHETA NU SA JUDECAT DUPA REGULAMENT,ACUM E RINDUL STELEI SA FIE DATA DE EXEMPLU BEHEHE
oitzelor miine veti behai ca Dinamo este sclava lui CFR......Ce o sa ma bucur pt steaua....nu aveti nici un pic de mindrie in voi, ciobanul v-a luat mintile(nu ca ati fi avut vreodata) cu un campionat furat!...bravo voua!!!!! behehehehe
Pentru cei care zic ca Steaua nu merita depunctata.Bine ca rapid merita sa piarda la masa verde din cauza suporterilor dar steaua nu trebuie depunctata dupa acelasi regulament.Pai daca intr-un caz se ia in considerare regulamentul(meciul rapid-steaua) de ce sa nu se ia si in cazul stelei.Ei sunt mai cu mot sau ce?
daca steaua nu aj in grupele C.L. CFR sa nu spere sa bata vreun meci..steaua nu merita depunctata!fara ia ne facem ne rusine..si apropo CFR nu are fata de grupele C.L. nici de CUPA UEFA astai clar.
Ce macabru suna: o sa bem sampanie in groapa. Nu ca nu as sti sensul la "in groapa". Numai ca fraza sugereaza mai mult o sinucidere in grup decat a sarbatorire de titlu. Parerea mea!
NU SE VA AJUNE CHIAR LA DEPUCTARE CHIAR CU STEAUA.NU MERITA ASA CEVA.
Ciocumic ... ce casa ai cate camere si in ce zona ca vreau eu sa fac pariul .. ?
tii un pariu cu mine pe casa ta contra casa mea ca steaua nu va fi depunctata ziaristule care ai scris porcaria asta? Contacteaza-ma pe mail zuzule si punem la notar luni casa ta contra casa mea ca nu va fi steaua depunctata. Daca nu ma contactezi pe mail o sa spun la toata tzara ce mizerii de oameni sunteti. Declansez campania ziarustu-sh pierde casa!
A-TI ADORMIT TOTI??????????HAI STEAUA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.