Alte știri din fotbal
FC Bihor - Chindia deschide etapa de play-off în Liga 2
0
Fanii au împânzit internetul cu variante de sigle, după ce Nicolescu a anunțat schimbarea de la 1 iulie: „Și ChatGPT o face mai bine” + Prunea trece la jigniri
0
7 fotbaliști refuză să facă deplasarea pentru următorul meci!
0
Învingător la revenirea în Giulești, Braun o provoacă acum pe Craiova: „Dacă vrea să fie campioană...”
0
Știri din fotbal internațional
Tatăl vedetei lui Chivu la Inter e vânzător de fructe și are o relație atipică cu fiul lui: „La noi e lege!”
0
Arsenal - Atletico Madrid, pentru primul loc în marea finală din Liga Campionilor
0
Scandalul ia amploare! » Pălmuit de Neymar, fiul lui Robinho nu vrea să lase lucrurile așa
0
Tuttosport: „Chivu și lecția învățată de la Jose Mourinho”
0
Lifestyle
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
9
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
10
Șase guverne au căzut prin moțiune de cenzură în ultimii 36 de ani. Cine ...
Libertatea
Criză de autoritate în Pentagon. Poate armata să refuze un ordin nuclear ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Avertismentul unui economist: Euro va ajunge la 5,5 lei dacă moțiunea trece ...
Libertatea
Toata lumea se gandeste la ce vor face nemtii la Haifa dar nu se intreaba nimeni ce va face Steaua cu AEK Larnaka! Tare ma tem ca Steaua nu va invinge la Bucuresti..si ca atare nu va mai conta cine stie ce prestatia nemtilor in Israel!
Dar si prin rezultatele obtinute Vasluiul nu sta la mana nimanui . Bate la Zurich merge mai departe , nu bate , PA !!!
vasluiul a jucat mai bine si mai frumos, dar a pierdut puncte din lipsa de experienta. steaua a jucat mai prost, dar a avut si si 4-2 in 10 oameni cu haifa, dupa acel 5-0. pana la urma conteaza punctele in competitie.
Sincer daca este dupa merit VASLUIUL este singura care merita !
ti-am spus, nu e vb de cine se califica sau nu. din partea mea - cea care merita si care reuseste sa faca numarul de puncte necesar pt accederea in primavra. ideal ar fi si steaua si vaslui.
Nemtii isi cunosc foarte bine interesele si sincer chiar nu ma deranjaza daca se califica sau nu steaua dar o sa vorbim dupa meci .
chiar si in conditiile pe care le-ai expus, o echipa germana, semifinalista cl 2010, nu se prezinta la un meci oficial in competitiile europene ca la un antrenament. chiar daca germania are deja un coeficient de tara foarte bun pana in momentul asta, nu vor fi relaxati. e mentalitatea germana, care se regaseste din liga a x-a pana in prima bundesliga. nu zic, ca vor castiga doar prin atitudine si mentalitate, insa cu siguranta nu vor trata usor meciul cu haifa. ce vreau sa spun este ca daca nemtii vor pierde, o vor face pe teren, nu vor renunta la meci dinainte sa inceapa. gandirea asta ma deranjaza, in special la cei care apar pe post si asta critic.
Deci vreti sa va califice altii si pe urma sa "inundati"toate televiziunile-slugi sa-i cante osanale ciobanului.Sa speram ca neamtul tot neamt ramane(vezi croatii!!!).Oricum ,fratilor ziaristi si redactori sportivi TV. ati intrecut masura cu "becalizarea" mediei dar,sa fiti sanatosi;TOTUL se plateste.Ma rog,banul e ochiul dracului,iar daca NU asta e motivul e VAI de VOI!!AMIN!
Daca citeai atent intelegeai ce vreau sa spun . Poftim ca sa intelegi , nici rezervelor nu li se va cere randament 100% ci va fi doar un antrenament cu public pentru ca acum pentru ei campionatul este foarte important ( in europa ligue fiind deja calificati ) iar pauza tur - retur nu prea au pentru ca prima etapa din retur este programata pe 15 ianuarie ! Asa ca nu o sa traga ei tare ca asa vrea turma din Romania ca sa se califice si ei !
mhm, asa e.... o sa lase si rezervele acasa, sa le menajeze. probabil ca doar ingrijitorul de gazon si femeia de servici vor juca pt schalke :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.