Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
9
Știri din fotbal internațional
Cârțu explică absența care l-a făcut pe Craioveanu să exclame: „Nu înțeleg de ce! Singura bilă neagră”
0
Șoc în Brazilia » Neymar ia în considerare să se retragă definitiv din fotbal
0
„Fiu de c***ă” » Scandalul dintre Mbappe și senatoarea din Paraguay capătă proporții: „I-am scris, să vedem dacă știe să citească”
0
La două săptămâni după ce a declarat că vrea să revină în România, Florin Motroc a semnat cu noua echipă
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Mitul „bunului samaritean” versus realitatea crudă a azilelor din Bihor. ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Cum a fost posibilă distrugerea a două avioane rusești considerate de ...
Libertatea
Negoita falit, nu va castiga Динамо titlul niciodata.
Suntem singurul club care are profit pentru ca echipa lui nea Gigi care e om bun si a demonstrat inclusiv faptic este sustinuta de milioane de suporteri si ne-am dat seama imediat. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei !
El zice ca nu a discutat cu jucatorul sau clubul nimic despre aspectul financiar al transferului , doar a cules date despre forma si starea fizica, la ce biserica merge si cat de des, daca ii place împărtășania ca lu' Tamas, starea civilă si alte din astea ... De restul "se va ocupa Anamaria" ca sa-l citez.
Tu ti-ai asortat nickname-ul cu echipa pe care o sustii. Sunt sigur ca e dinamu'.
Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..., anul asta numai dinamu' prinde grupele CL.
Omule, nu sfida inteligenta. Si tu urmaresti jucatori privind meciuri. Esti reprezentant al vreunui club?
Omule, nu sfida inteligenta. Si tu urmaresti jucatori privind meciuri. Esti reprezentant al vreunui club?
Deci MM s-a dus in Portugalia sa urmareasca un jucator pt a-l transfera la Steaua deci a reprezentat acest club in negocieri.Pedeapsa complementara ?!?
Vulgarule! :-)
Eu am fost sincer și bine intentionat cu sfaturile către userul bakunin. N-am folosit un limbaj injurios sau jignitor, iar autobuzele care aduc navetiști la oraș nu mi se par vulgare:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.