Alte știri din fotbal
„Are disciplina lui Dan Petrescu” » Noul „wonderkid” din Superligă are un tată renumit în fotbalul românesc: „Vă spun ce are el și nu aveam eu”
0
Dinamo are un jucător crescut lângă Sergio Ramos: „Unul dintre cele mai frumoase momente pe care le-am trăit!”
0
Fotbalistul providențial pentru U Cluj: „Știam că voi da mai multe goluri decât la CFR!” » A contribuit la TOATE reușitele echipei
0
Azi începe play-off-ul Cupei României Betano: două meciuri programate
0
Știri din fotbal internațional
Jose Mourinho a fost prezentat oficial la Real Madrid: „Sunt unul dintre voi. Mereu am fost”
0
Legendarul Oliver Kahn îi transmite starului lui Bayern: „Retrage-te, ia o pauză! Asta este cea mai bună decizie”
0
Planul B la Barcelona, dacă nu vine Julian Alvarez: are 33 de ani
1
3 meciuri astăzi în play-off-ul UCL » Superduel Fenerbahce - Lyon + Răzvan Marin în acțiune
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Motorina s-a scumpit iar și sare de 10 lei/l, marți, 18 august 2026. Cât ...
Libertatea
Un bărbat din Vaslui și-a ținut tatăl mort în fotoliu, săptămâni întregi, ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Trupele „TikTok” ale lui Kadîrov ascund un secret: De ce refuză cecenii să ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bravo , recunosti si tu ca *** sunt suporteri de rezultat si de conjunctura.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sa vezi la meciul cu FCSB ...cati dinamovisti or sa fie in tribuna ...daca dinamo ..bate pe poli ...si FCSB o ia in bot la botosani ...or sa fie 5000 ( sau depinde cum vand fcsb-istii biletele ) de dinamovisti in tribuna ..si ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Spectatorii de la meciurile de pe teren propriu ale insolventei rupta-n cur si moarta de foame, aka Dinamo Bucuresti, incap in tramvaiaul 41!
1. Steaua-119.713 4.dinamo-95.767.
Tot tu/voi ramaneti ridicoli , indiferent de situatie :)) , ce va fi in 2 saptamani ? Vai de voi .
Uite alt ipocrit :)) , esti ridicol desteptule.
Dinamo are o medie pe Arena Nationala peste voi !!!!!!! Iar daca juca meci de meci , asa insolventa cum e avea cu 30 % medie peste voi, de care a ramas doar fala fetei batrane nemaritate ! Bateti campii ca si conducerea , staf si ce mai aveti.....mai vedem in doua saptamani ce mai ziceti.......atunci vedem cine e ridicol ! Ramaneti voi mancatori de seminte, eu ma retrag , aerul e irespirabil !
RIP STEAUA !!!!
astia in curand or sa se cheme HELLS ANGELSOi !!!!! :))))))))))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.