Alte știri din fotbal
6 lucruri care nu s-au văzut la TV » Ce au strigat fanii veniți la Constanța după ce elevii lui „Pancone” și-au asigurat prezența în play-off!
0
Fără precedent! Becali anunță „cutremurul”: NU se va mai prezenta FCSB la ultimele două meciuri?!
22
Ianis Zicu a făcut show la conferința de presă: „Cei din camera VAR ar trebui suspendați 20-25 de etape”
1
Lui Daniel Pancu i s-a făcut rău după Farul - CFR Cluj: „Aceste lucruri i-au afectat starea de sănătate”
2
Știri din fotbal internațional
Ce notă i-au dat italienii lui Cristi Chivu, după Inter - Genoa: „Nu era clar că se va întâmpla asta”
0
Inter pune pansamentul peste rana din Liga Campionilor cu echipa lui Dan Șucu » Succes cu Genoa și 13 puncte avans față de AC Milan
0
Dennis Man, un nou gol în campionatul Olandei
1
Show total în Borussia Dortmund - Bayern Munchen » Cinci goluri într-un meci de poveste
0
Lifestyle
Sydney Sweeney, apariție incendiară la meciul din Europa! » Vedeta de la Hollywood a coborât pe gazon, a bătut un penalty și a celebrat ca Bruno Fernandes
0
Prezentă la Sanremo, strănepoata lui Lamborghini se plânge de „petrecerile bilaterale”: „M-am culcat la 4:30!”
4
Despărțirea momentului în Formula 1 » Pilotul părăsit de iubită: „Valorile noastre erau diferite”
1
Soția titularului de la FCSB, la prima apariție pe Arena Națională » Cum a fost surprinsă în tribune
2
Ce zboruri dus-întors București-Tel Aviv pot fi anulate după ce Israelul și ...
Libertatea
„Fiecare pilot avea un nume”. Culisele atacului israeliano-american asupra ...
Adevărul
Ovidiu Stângă a povestit cum e în Qatar, după bombardamentele de azi: „Nu ...
GSP SPECIAL
Ayatollahul Khamenei este mort. Israelul are o fotografie cu cadavrul lui. ...
Libertatea
jejejejejeje ce gluma faci!
Trebuia pastrat in lot si ajutat. Nu a marcat cat se dorea si de aici i s-a tras. Oricum a facut multe chestii bune ptr Steaua. Merita o sansa si in sezonul ce vine. Daca ai lipsa de caracter procedezi ca la Steaua. Latura umana dispare cu totul ? Au fost jucatori care au dat randament in al 2-lea sezon. Ne dorim sa apasam pe buton si sa iasa golul, eventual pariul. La Steaua nu se va face nimic atata vreme cat se schimba jucatorii ca pe sosete. Reghe nu prinde primii fulgi.
Bine asta cu nu are bani de operatie e cam ciudata....dar totusi e inacceptabil ca steaua sa nu-i plateasca operatie unui jucator care a fost de acord sa lase la club decizia de ai prelungi sau nu contractul dupa un sezon, un jucator care asa cum a putut el bine rau si-a dat viata pentru steaua si sa accidentat intrun meci al stelei.
Si Dumnezeu ce zice,mare crestin, de bunatatea pe care-o afisezi? Daca ai fost la muntele ATHOS, e destul...........
nu cred ca nici-un stelist intreg la cap , mai sustine ACEASTA ECHIPA , ci doar spiritul stelist si ceea ce inseamna el
sa se ''prostitueze '' ca tine?:)))
vezi amigo ce fac mizeriile astea 2? nu platesc pensia alimentara bietului tatu. in semn de protest te sfatuiesc sa renunti la a mai fi suporterul acestei echipè! jejejejeje
CE JEGOSI LA STEAUA ! Nu e etic , nu mai zis moral sa faci asa ceva ! Indiferent de cum a jucat Tatu , el s-a accidentat incercand sa ajute F.C. Steaua Bucuresti sa castige . Muri-u-ai maine ciobane ! Asta nu e Steaua mea !
ehhh...nu cred ca nu are bani de operatie...poate a bagat-o si Geraldo asa pentru un pic de frisca pe tort :))
mimi...la produs prasto'...si plateste-i omului operatia...ca tu l-ai adus!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.