FOTBAL  »  Superliga  »  STEAUA

Steaua II a remizat la Slobozia, cu Unirea, 2-2! Văduva şi Andrei Ionescu au înscris!

Articol de GSP - Publicat marti, 28 aprilie 2009 00:00

Steaua II a remizat, scor 2-2, in deplasarea de la Unirea Slobozia, intr-o partida restanta, contand pentru etapa a 25-a a Ligii a III-a. Liderul din Seria a II-a a deschis scorul prin Andrei Ionescu in minutul 35, insa s-a vazut egalat si condus pana in minutul 85, cand juniorul Vaduva, introdus pe teren in locul golgeterului Rusu, a stabilit scorul final.

Antrenorul Leonard Strizu a folosit urmatoarea formula de echipa: Cezar Tachescu - Bogdan Mustata, Florin Bejan, Ionut Mihai, Lucian Filip (Bogdan Achitei 46) - Mihai Onicas (Apostol Muzac 54), Andrei Ionescu, Sorin Stratila, Alin Litu - Marius Albu (Ionut Niculae 55), Vlad Rusu (Robert Vaduva 72).

Sursa: steauafc.com