Alte știri din fotbal
Sabău transferă din Franța! Farul s-a înțeles cu un mijlocaș format la Marseille și Nice
0
Rapid a anunțat două despărțiri dintr-un foc
2
Iată noul staff tehnic de la Dinamo! Ei îl vor ajuta pe Nuno Campos
0
Craiova a anunțat despărțirea de încă un fotbalist din echipa de titlu: „Vasile, tu ești buburuza noastră”
6
Știri din fotbal internațional
Haitian de națională, trecut prin România, ne explică secretele țării-fenomen de la Campionatul Mondial: „Sunt câteva lucruri care ne fac unici. Și nu avem slăbiciuni”
0
Jurgen Klopp atacă FIFA în plin Campionat Mondial: „Fotbalul este ostaticul unor oficiali din birouri cu aer condiționat”
0
Carlo Ancelotti a dat vestea așteptată de toți brazilienii: care e starea lui Neymar
2
FIFA a impus naționalei de la Mondial să își schimbe echipamentul: le-au interzis cele 7 stele
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Povestea lui Samuel Druhora, actorul român care a cucerit Hollywoodul: „Nu ...
Libertatea
All inclusive sau doar cazare: cât cheltuiești pe zi în Grecia, Italia, ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
Si totusi ce risca ?:))) A fost odata depunctata .. sa o depuncteze cu inca 3123123516 de puncte pentru sezonul 2007 - 2008 ... mai mult de atat ce sa le faca ?
apocaliptic... atat mai pot sa ingaim. nici macar nu am avut puterea sa citesc pana la capat... ..)
Singurul risc in toata afacerea asta e sa aratam Europei, din nou, cit de penibili sintem si cit de jos pot merge unele atacuri la persoana sau societati (echipe).
in primul rand esti frustrat,...apoi esti prost informat ...teia sponte oficial in 2007 la steaua deci parnaie...
vezi ca daca citeai bine ceea ce au scapat printre buze slugile de la lpf priceai ca de fapt steaua a fost scapata atunci chipurile ce nu exista o decizie definitiva si irevocabila a justitiei ! nu se asteptau ei atunci ca se ajunge la inchisoare ! acum au inlemnit toti ! decizia o stii si tu ca nu esti prost ! daca era vb de vaalah aveam dubii ca pricepe
Frate ce sari asa?Vrei sa se rupa ceva in tine?Pai daca le e foame de rahat,normal ca o sa continue...!!1
mai multa prostie si tampenie ca in romania nu mai exista in nici un colt din lume.pt toti nebuniiiii.steaua nici nu poate fi retrogradata si nici nu va avea probleme pt liga campionilor veti vedea si sa vad atunci ce o sa mai aveti de comentat.si toaate ziarele care au comentat ca exclusi ca retrogradati si toate nebuniile posibile numai in rautatea si mintea unor oamenii fara constiinta
din tot ceea ce a zis lacheul asta se desprinde o singura idee ! " lasa ca vedem noi cum o lalaim sa nu fie nimic ! " nu se poate ca de exemplu steaua sa plece cu + 5 sezonul care vine ?
Păi a fost depunctată și amendată, acum iar ? Voi sunteți nebuni dabinelea, pe bune, nimeni nu mai este sănătos în Romania ?
mitica puscaria sa te manance sa iesi de acolo tras la fata si fara dinti in gura ca nu te potolesti. esti cu un picior in puscarie deja
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.