Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
7
Știri din fotbal internațional
Adrian Rus visează cu ochii deschiși după victoria Craiovei: „Vrem să ajungem cât se poate de departe în Liga Campionilor”
0
Zmei, nu doar lei! Note mari contra unui adversar de play-out din Superliga: ei au fost cei mai buni doi jucători de pe teren
0
Filipe Coelho nu se entuziasmează: „Nu e dificil fără el, va trebui să mâncăm bine”
0
Assad Al-Hamlawi pune punct oricărei incertitudini, după două goluri în Liga Campionilor: „Sunt doar zvonuri”
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
6
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Mărturia unei foste lucrătoare în azilele lui Viorel Pașca: „Au fost și ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Cel mai lung proces de mare corupție din România. Prima sentință, cu ...
Libertatea
Nu te lăsa bătut,vei primi ajutor de la noi toţi..!!Însănătoşire grabnică!!
FII TARE DENIS...AI SA REUSESTI
SPER SA REUSEASCA...BECALI DA BANII BAIATULUI...AIA IS MARUNT PT TINE
BECALIIIIII !!!!.....unde esti , la balamuc, n-auzi ca moare copilu ala, tu cu credinta ta l-ai trimis la argaseala, de no da necuratu peste tine ai sa vezi !!!
hai ciobane ... sari cu banu ca tot esti asa darnic si credincios fa o fapta buna fara sa fi filmat si ajuta baiatu . Fi tare pustiule !
Fii tare, Denis!
Mai las-o pasta cu Dumnezeu :| Sper sa faca rost de bani si sa-si faca tratamentul. Multa sanatate :)
Fii tare, Dumnezeu te va ajuta. Multa bafta ! Multa sanatate !
CE legatura are Tatu cu copilu asta ?
Il cunosc pe Denis, sta in Berceni, va asigur ca este un baiat de mare mare calitate, un baiat foarte cuminte. Daca donati sa stiti ca o faceti bine, si ajutati un baiat care chiar merita.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.